Stypendyści roku 2011/2012

0
631

W dniu 22 listopada uczniowie naszej szkoły, rodzeństwo Paulina i Rafał Okuńscy wraz z mamą oraz dyrektorem Zespołu Szkół w Łupawie Bogusławem Cyrny, uczestniczyli w konferencji organizowanej w ramach realizowanego przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego projektu pn. „Program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego”. Konferencja była okazją do wręczenia wyróżnień stypendystom roku szkolnego 2010/2011,wśród których znalazł się Rafał Okuński. Stypendia na rok szkolny 2011/2012 nasi uczniowie otrzymali z rąk Wicemarszałka Województwa Pomorskiego -Wiesława Byczkowskiego oraz Członka Zarządu Województwa Pomorskiego -Czesława Elzanowskiego. Uroczystość uświetnił występ uczniów z szkoły muzycznej w Gdańsku. Jesteśmy dumni z tak znakomitych osiągnięć naszych uczniów i już trzymamy kciuki za następny rok.