Osiągnięcia sportowe chłopców szkoły podstawowej i gimnazjum w I semestrze 2011/2012

0
1371

Uczniowie szkoły podstawowej reprezentowali szkołę w zawodach unihokeja.

W zawodach gminnych zajęli I miejsce przed Potęgowem i Skórowem. W półfinale powiatowym pokonali SP Damnica i SP Dębnicę Kaszubską oraz zremisowali z SP1 Ustka i uzyskali awans do finału. W finale po zaciętych meczach zajęli I miejsce. W półfinale wojewódzkim zostali sklasyfikowani na III miejscu.

Zespół wystąpił w składzie: Wiśniewski Dawid, Maksymowski Dawid, Zientarski Kacper, Kogut Przemysław, Kiełpiński Kacper, Kurszewski Michał, Brzoska Sebastian, Lubasiński Hubert, Suder Grzegorz.

Uczniowie gimnazjum  brali udział w sztafetowych biegach przełajowych oraz w zawodach unihokeja.

W finale powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych zespół w składzie: Lemieszek Piotr, Lemieszek Paweł, Dudkowski Konrad, Adamowicz Kamil, Cybula Daniel, Dygulski Miłosz, Stryjek Seweryn, Stenka Sebastian, Baranowski Bartosz, Świderski Kamil, zajął

I miejsce przed Gimnazjum ze Smołdzina i Potęgowa i awansował do finału wojewódzkiego. W finale wojewódzkim reprezentacja Gimnazjum w Łupawie zajęła XIII miejsce.

W zawodach unihokeja, po wygraniu eliminacji gminnych i półfinału powiatowego w finale zajęli II miejsce przed uczniami ze Smołdzina.

W zawodach tych szkołę reprezentowali: Dudkowski Konrad, Okuński Rafał, Cybula Daniel, Lemieszek Piotr, Adamowicz Kamil, Dygulski Miłosz, Świderski Kamil, Dubacki Patryk, Baranowski Bartosz.