Wizyta ks.bp.Wiesława Śmigla

0
580

„Oto jest dzień, który dał nam Pan” – tymi słowami w dniu 16 października 2014 roku, mieliśmy zaszczyt powitać w progach naszej szkoły, znamienitego gościa. Był nim ks. bp. Wiesław Śmigiel. Niektórzy po raz pierwszy mogli zobaczyć biskupa z naszej, pelplińskiej diecezji. Cieszymy się bardzo, że mimo napiętego czasu udało się wygospodarować choć chwilę na krótkie spotkanie z naszymi uczniami. Nasza grupa teatralnapod okiem p. Z. Batyckiej – Tetłak przedstawiła krótką scenkę a uczniowie zadali kilka pytań. Pochwaliliśmy się także naszymi różańcami, które każdego roku prezentuję na tablicy. Jak zwykle były one ciekawe i pomysłowe. Ks. biskup wraz z proboszczem wykazali duże zainteresowanie tymi pracami.

Bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie do naszej szkoły w Łupawie