Ranking po III turnieju XI edycji MLTS

0
568

RANKING PO III TURNIEJACH XI EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO – ŁUPAWA 16.03.2017

SZKOŁA PODSTAWOWA

DZIEWCZĘTA:

KLASY III i młodsze:

1. Michalina Boniecka – SP Łupawa 98 pkt.

2. Natalia Pokultinis – SP Łupawa 96 pkt.

3. Agata Żyźniewska – SP Półczno 92 pkt.

4. Julia Lipka – SP Potęgowo 90 pkt.

5. Kinga Sobierańska – SP Łupawa 84 pkt.

6. Patrycja Boetcher – SP Potęgowo 80 pkt.

7. Katarzyna Nieborek – SP Łupawa 74 pkt.

8. Patrycja Kropidłowska – SP Łupawa 70 pkt.

Maja Wasilewska – SP Łupawa 70 pkt.

9. Agata Lipka – SP Potęgowo 62 pkt.

10. Sandra Gorzkowska – SP Łupawa 34 pkt.

11. Julia Domagała – SP Łupawa 28 pkt.


KLASY IV i młodsze:

1. Paulina Paliczek – SP Łupawa 148 pkt.

2. Aleksandra Dubacka – SP Łupawa 136 pkt.

3. Julia Wesołowska – SP Potęgowo 126 pkt.

4. Maja Boguszewska – SP Potęgowo 120 pkt.

5. Martyna Piołunkowska – SP Potęgowo 86 pkt.

6. Dominika Pińkowska – SP Potęgowo 84 pkt.

7. Maja Łangowska – SP Półczno 82 pkt.

8. Wiktoria Dolny – Szczenurze 50 pkt.

9. Katarzyna Gajda – SP Szczenurze 46 pkt.

 

KLASY V/VI

1. Dominika Pawłowska – SP Łupawa 150 pkt.

2. Amelia Kucwaj – SP Łupawa  142 pkt.

3. Zuzanna Kucwaj – SP Łupawa 140 pkt.

4. Monika Renka – SP Łupawa 124 pkt.

5. Zuzanna Zabieglik – SP Łupawa 121 pkt.

6. Zuzanna Wojciechowska – SP Łupawa 117 pkt.

7. Paulina Paliczek – SP Łupawa 83 pkt.

8. Justyna Paczuła – SP Łupawa 44 pkt.

9. Aleksandra Dubacka – SP Łupawa 39 pkt.

10. Amelia Szczepaniak SP Łupawa 34 pkt

CHŁOPCY

KLASY III i młodsi

1. Paweł Pilipionek – SP Łupawa 96 pkt.

2. Remigiusz Hinc – SP Łupawa 92 pkt.

3. Maciej Michalski – SP Łupawa 90 pkt.

4. Igor Okrój – SP Potęgowo 84 pkt.

5. Filip Augustynowicz – SP Łupawa 80 pkt.

6. Krzysztof Sakowicz – SP Potęgowo 74 pkt.

7. Filip Roman – SP Łupawa 72 pkt.

8.Maksymilian Siluta – SP Półczno 68 pkt.

9. Kacper Suder – SP Potęgowo 60 pkt.

10. Bartosz Głowacki – SP Potęgowo 58 pkt.

11. Adam Gałafin – SP Szczenurze 50 pkt.

12. Maciej Zander – SP Półczno 44 pkt.

13. Mateusz Kucwaj – SP Łupawa 36 pkt.

14. Filip Mateja – SP Łupawa 30 pkt.

15. Karol Boniecki – SP Łupawa 24 pkt.

KLASY IV i młodsi

1. Tomasz Trubiej – SP Łupawa 146 pkt.

Igor Żółciński – SP Potęgowo 146 pkt.

2. Filip Kozioł – SP Łupawa 138 pkt.

3. Jan Muller – SP Potęgowo 132 pkt.

4. Michał Młynarczyk – SP Łupawa 110 pkt

5. Gracjan Litych – SP Potęgowo 86 pkt.

6. Kacper Krasowski- SP Potęgowo 78 pkt.

7. Paweł Gałafin – SP Szczenurze 42 pkt

8. Maciej Leśniewski- SP Potęgowo 40 pkt.

Szymon Chwal – SP Łupawa 40 pkt.

9. Jakub Ososiński – SP Potęgowo 36 pkt.

KLASY V/VI

1. Maciej Żyźniewski – SP Półczno 148 pkt.

2. Adam Brzozowski – SP Łupawa 146 pkt.

3. Paweł Paliczek – SP Łupawa 126 pkt.

4. Krzysztof Toczyński – SP Łupawa 118 pkt.

5. Bartosz Mroczek – SP Łupawa 107 pkt.

6. Karol Dargas – SP Półczno 92 pkt.

7. Szymon Rybacki – SP Łupawa 87 pkt.

8. Konrad Benkowski – SP Łupawa 85 pkt

9. Mateusz Kozioł – SP Łupawa 82 pkt.

Łukasz Kapiszka – SP Półczno 82 pkt.

10. Patryk Kozak – SP Łupawa 78 pkt.

11. Kacper Nastały – SP Łupawa 72 pkt.

12. Kacper Augustynowicz – SP Łupawa 60 pkt.

Piotr Fąk – SP Łupawa 60 pkt.

13. Łukasz Socha – SP Szczenurze 44 pkt.

14. Hubert Szewczyk – SP Potęgowo 40 pkt.

15. Tomasz Trubiej –  SP Łupawa 38 pkt.

16. Błażej Grabarski – SP Szczenurze 32 pkt.

Hubert Dwulit – SP Potęgowo 32 pkt.

17. Dawid Węgrzecki – SP Szczenurze 28 pkt

18. Emil Sokołowski – SP Łupawa 25 pkt.

 

19. Hubert Szewczyk – SP Potęgowo 22 pkt.