XIII Festyn Rodzinny Łupawa 2017

0
712

Sobota 27 maja 2017r przywitała nas pięknym słońcem. Po południu, na terenie przed szkołą, mieliśmy okazję świętować rodzinnie Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz zbliżający się Dzień Ojca. Uczniowie klas młodszych, przygotowani przez swoje wychowawczynie, zaprezentowali wiele muzycznych niespodzianek. Rodzice starszych uczniów zostali zaproszenie nie tylko do wysłuchania pięknie wykonanych przez laureatów festiwali piosenek, ale również mogli obejrzeć spektakl teatralny, który w Prezentacjach Artystycznych Łupawa 2017 zajął II miejsce. Pod wrażeniem był również pan Dawid Litwin, wójt gminy Potęgowo, który nas odwiedził.

Dzieci najbardziej cieszyły się z możliwości zakupu zabawek, frytek, ciasta kiełbasek i wygrania niespodzianki w zabawie Dar losu. Dorośli czekali na ogłoszenie numeru szczęśliwej cegiełki i licytację tortu. Tym razem tort trafił do pana Maćka Ptaka, a szczęśliwą parą, która odwiedzi restaurację Nostalgia w Poganicach została rodzina pana Łukasza Kurzawy.

Niezwykłe emocje wzbudziły biegi na nowym boisku. O szczegółach napisaliśmy w zakładce „Sport”.

Każde dziecko zostało w sobotę obdarowane słodyczami, zabawkami i zabrało wspaniałe wspomnienia. Niektóre wyjeżdżały z medalami, inne miały pomalowane twarze. Mamy dostały życzenia od dzieci lub piękną biżuterię przygotowaną przez gimnazjalistów działających w Szkolnym Klubie Wolontariusza. Słoneczny dzień zachęcał do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

 

Dziękujemy sponsorom, których wsparcie pomogło nam zorganizować tak udany Festyn Rodzinny. Dziękujemy również nauczycielom i pracownikom szkoły za ich zaangażowanie i pracę podczas festynu. Zapraszamy za rok.