Szatnia w szkole

0
304

W bieżącym roku szkolnym szatnia w naszej szkole diametralnie zmieniła swój wygląd. Dzięki środkom finansowym Rady Rodziców i przy dużym wsparciu Wójta Gminy Potęgowo Pana Dawida Litwina udało nam się przeprowadzić kompleksowy remont szatni, który polegał na: położeniu terakoty, gładzi, pomalowaniu pomieszczeń szatni oraz wymianie grzejników i oświetlenia. Wyposażyliśmy pięknie wyremontowane pomieszczenia szatni w szafki dla uczniów. Zakupiliśmy 42 szafki 6-cio skrytkowe dla uczniów i dzięki temu każdy ma indywidualny dostęp do szafki z kluczem, w której może zostawić odzież, podręczniki, strój na w-f, itp. Po roku doświadczeń stwierdziliśmy, że pomysł z zakupem szafek był bardzo zasadny i w znaczny sposób wpłyną na poprawę warunków i bezpieczeństwa a pomieszczenia szatni stały się bardziej przyjazne dla naszych uczniów.

Bogusław Cyrny