Pożegnanie oddziałów przedszkolnych

0
261

“Lato płynie do nas” – pod takim hasłem sześciolatki z naszej szkoły pożegnały czas beztroski   i zabawy w oddziale przedszkolnym. Od września staną w murach naszej szkoły jako pierwszoklasiści. Ale dziś, w dniu 19 czerwca, stanęli pięknie wystrojeni przed społecznością klas  I – III, dyrekcją szkoły i rodzicami, aby zaprezentować program artystyczny.  Przekonywali nas w nim, że są  dobrze przygotowani do roli uczniów i gotowi na nowe wyzwania. Następnie pan dyrektor Bogusław Cyrny wręczył dzieciom dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego, a pani inspektor d/s oświaty,  Anna Basarab, skierowała do dzieci ciepłe słowa z życzeniami udanych wakacji. Rodzice przygotowali dla dzieci poczęstunek, po którym wszyscy rozeszli się do swoich domów, by cieszyć się wizją nadchodzących wakacji oraz z niecierpliwością oczekiwać nowego roku szkolnego. A my? Czekamy tu na was i trzymamy kciuki. Życzymy wielu sukcesów i oferujemy pomoc w razie kłopotów. Iwona Sitowska