Rozkład jazdy autobusu szkolnego

0
1177

Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Łupawie 2018/2019

 

Linia : N. Dąbrowa – Rębowo – Karżnica – Wieliszewo – Malczkówko – Łupawa

Kurs 1 :

Nowa Dabrowa 7.10

Rębowo        7.15

Karżnica       7.18

Wieliszewo  7.25

Malczkówko           7.30

Łupawa                    7.35

Kurs 2:

Malczkowo  7.45

Łupawa                    7.50

Kurs 3:

Poganice      8.05

Żochowo      8.08

Rębowo        8.10

Karżnica       8.15

Nowa D.       8.22

Wieliszewo  8.27

Malczkówko           8.32

Malczkowo  8.35

Łupawa                    8.40

Rozkład jazdy

Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Łupawie 2018/2019

Linia : Żochowo – Poganice – Darżynko – Grąbkowo – Łupawa

Kurs 1:

Żochowo      6.50

Poganice      6.55

Darżynko     7.05

Grąbkowo   7.10

Łupawa                    7.20

Kurs 2:

Wargowo                7.35

Dąbrówno               7.40

Grąbkowo Kol. Dąbr.       7.43

Grąbkowo Kol. Łupawa   7.47

Łupawa                    7.50

Odwożenie

                                         Kurs 1 Kurs 2 Kurs 3 Kurs 4
Łupawa 12.45 13.40 14.35 15.30
Malczkowo 12.50 13.45 14.40 15.35
Malczkówko 12.52 13.47 14.42 15.40
Wieliszewo 12.55 13.50 14.45 15.45
N.Dąbrowa 13.00 13.55 14.50 15.50
Rębowo 13.05 14.00 14.55 15.55
Karżnica 13.08 14.03 14.58 15.58
Żochowo/Poganice 13.15 14.10 15.05 16.05

 

 

Odwożenie

                                   Kurs 1 Kurs 2 Kurs 3 Kurs 4
Łupawa 12.45 13.40 14.35 15.30
Grąbkowo Kol. 12.48 13.48 14.38 15.33
Dąbrówno

 

12.55 13.55 14.45 15.40
Wargowo 13.00 14.00 14.50 15.45
Grąbkowo 13.10 14.10 15.00 15.55
Darżynko 13.15 14.15 15.05 16.00