RANKING KOŃCOWY II TURNIEJU XIII EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO W ŁUPAWIE

0
609

SZKOŁA PODSTAWOWA

DZIEWCZĘTA

PIERWSZY TENISOWY KROK – TURNIEJ DLA DZIECI Z KLAS III I MŁODSZYCH

  1. Alicja Puchała SP Zagórzyca – 50 pkt
  2. Ewa Fąk SP Łupawa – 48 pkt
  3. Katarzyna Owsiana SP Łupawa – 46 pkt
  4. Julia Konopa SP Łupawa – 44 pkt

 

KLASA IV (rocznik 2008)

  1. Patrycja Boetcher SP Potęgowo – 100 pkt
  2. Julia Domagała SP Łupawa – 92 pkt
  3. Zuzanna Siwicka SP Łupawa – 88 pkt
  4. Martyna Kubik SP Łupawa – 84 pkt
  5. Alicja Puchała – 48 pkt
  6. Agata Lipka – 46 pkt

KLASA V –VI (rocznik 2006 i młodsze)

  1. Amelia Kucwaj SP Łupawa – 100 pkt
  2. Martyna Piołunkowska SP Potęgowo – 96 pkt
  3. Katarzyna Gajda SP Szczenurze – 86 pkt

4-5. Julia Lipka SP Potęgowo – 84 pkt

         Paulina Paliczek SP Łupawa – 84 pkt

  1. Maja Lubrycht SP Potęgowo – 82 pkt

7-8. Katarzyna Pawłowska SP Zagórzyca – 75 pkt

        Wiktoria Dolny SP Szczenurze – 75 pkt

  1. Maja Boguszewska SP Potęgowo – 74 pkt
  2. Aleksandra Dubacka SP Łupawa – 72 pkt
  3. Maja Rolka SP Smołdzino – 64 pkt
  4. Natalia Pokultinis SP Łupawa – 57 pkt
  5. Michalina Boniecka – 44 pkt
  6. Aleksandra Jagielska SP Potęgowo – 30 pkt
  7. Klaudia Sowińska SP Smołdzino – 26 pkt
  8. Amelia Kałuc SP Smołdzino – 23 pkt

 KLASA VII-VIII-III Gim. (Rocznik 2003-2005)

1-2. Dominika Pawłowska SP Łupawa – 96 pkt

        Amelia Kucwaj SP Łupawa – 96 pkt

  1. Ewelina Skwira SP Zagórzyca – 92 pkt
  2. Paulina Paliczek SP Łupawa – 88 pkt

5-6. Zuzanna Kucwaj SP Łupawa – 82 pkt

        Maria Gajda SP Szczenurze – 82 pkt

  1. Aleksandra Dubacka SP Łupawa – 74 pkt
  2. Marika Grzywna SP Smołdzino – 71 pkt
  3. Klaudia Deresiewicz SP Smołdzino – 66 pkt

10-11. Martyna Chwal SP Łupawa – 33 pkt

Wiktoria Szycko SP Skórowo – 33 pkt

  1. Julia Zabieglik SP Łupawa – 29 pkt

CHŁOPCY

 PIERWSZY TENISOWY KROK – TURNIEJ DLA DZIECI Z KLAS III I MŁODSZYCH

  1. Oliwier Rejmak SP Potęgowo – 50 pkt
  2. Aleksander Baran SP Łupawa – 48 pkt
  3. Filip Kogut SP Łupawa – 46 pkt
  4. Aleksander Wiczkowski SP Łupawa – 44 pkt
  5. Michał Pieniak SP Łupawa – 42 pkt
  6. Kamil Konopa SP Łupawa – 40 pkt
  7. Maciej Łoś SP Potęgowo – 38 pkt
  8. Szymon Szela SP Łupawa – 36 pkt
  9. Alex Dziecielski SP Potęgowo – 34 pkt

 KLASA IV  (rocznik 2008)

  1. Kaleb Dziedzik SP Smołdzino – 100 pkt

2-3. Olgierd Gański SP Zagórzyca – 94 pkt

         Filip Roman SP Łupawa – 94 pkt

  1. Igor Witczak SP Zagórzyca – 88 pkt
  2. Mateusz Kucwaj SP Łupawa – 82 pkt
  3. Radosław Kańczuga SP Szczenurze- 76 pkt
  4. Filip Jagielski SP Łupawa – 75 pkt
  5. Kacper Suder SP Potęgowo – 73 pkt
  6. Karol Boniecki SP Łupawa – 67 pkt
  7. Michał Mularczyk SP Łupawa – 36 pkt
  8. Maciej Łoś SP Potęgowo – 35 pkt

 

KLASA V –VI (rocznik 2006 i młodsi)

  1. Iwo Klawikowski SP Potęgowo – 100 pkt
  2. Tomasz Trubiej SP Łupawa – 90 pkt
  3. Igor Żółciński SP Potęgowo – 87 pkt

4-5. Maciej Michalski SP Łupawa – 86 pkt

        Jan Muller SP Potęgowo – 86 pkt

  1. Maciej Leśniewski SP Potęgowo – 84 pkt
  2. Paweł Pilipionek SP Łupawa – 76 pkt
  3. Adam Gałafin SP Szczenurze – 71 pkt
  4. Filip Kozioł SP Łupawa – 69 pkt
  5. Filip Rompski SP Zagórzyca-54 pkt
  6. Paweł Gałafin SP Szczenurze – 50 pkt
  7. Fabian Wieczorek SP Szczenurze – 49 pkt

13-14. Filip Walusiak SP Smołdzino – 42 pkt

Oliwer Kozak SP Smołdzino – 42 pkt

15-16 Łukasz Michalski SP Łupawa – 40 pkt
Maciej Witczak SP Zagórzyca-40 pkt

17.Gracjan Litych SP Potęgowo – 34 pkt

18-20. Jakub Romanowski SP Smołdzino – 24 pkt

Igor Okrój SP Potęgowo – 24 pkt

Jakub Śmiechowski SP Skórowo – 24 pkt

 KLASA VII-VIII-III Gim. (Rocznik 2003-2005)

1-2. Adam Brzozowski SP Łupawa – 98 pkt

        Jonatan Dziedzik SP Smołdzino – 98 pkt

  1. Łukasz Szczepaniak SP Łupawa – 88 pkt
  2. Paweł Paliczek SP Łupawa – 84 pkt
  3. Jan Lach SP Szczenurze – 80 pkt
  4. Łukasz Socha SP Szczenurze – 71 pkt
  5. Ksawery Kowalski SP Łupawa – 67 pkt
  6. Tobiasz Jankowski SP Szczenurze – 65 pkt
  7. Michał Muszyński SP Łupawa – 64 pkt
  8. Błażej Grabowski SP Szczenurze – 62 pkt
  9. Kacper Szwarc SP Potęgowo – 44 pkt
  10. Tomasz Kobiela SP Skórowo – 42 pkt
  11. Dorian Jedynak SP Smołdzino – 41 pkt
  12. Sylwester Rychert SP Potęgowo – 32 pkt

15-16. Kacper Augustynowicz SP Łupawa – 30 pkt

Paweł Nastały SP Łupawa – 30 pkt

  1. Oskar Drymuza SP Potęgowo – 29 pkt

18-20. Jakub Szkuć SP Łupawa – 24 pkt

Mateusz Kozioł SP Łupawa – 24 pkt

Bartosz Mroczek SP Łupawa – 24 pkt

21-23. Kacper Lisiak SP Skórowo – 17 pkt

Kacper Nastały SP Łupawa – 17 pkt

Radosław Grzywna SP Skórowo – 17 pkt