Jasełka 2018/2019

0
708

Jasełka na stałe wpisały się w kalendarz przedsięwzięć organizowanych przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Łupawie. Po raz kolejny z tym niezwykle nastrojowym widowiskiem mogła zapoznać się społeczność szkolna  oraz parafianie zgromadzeni w miejscowym kościele.

Tradycyjnie już historie narodzin Jezusa zaprezentowali uczestnicy koła teatralnego. Jasełka w wykonaniu młodzieży wprowadziły publiczność w świąteczny nastrój. Podopiecznych pani Zofii Batyckiej-Tetłak  wspierał chór, przygotowany przez panią Bożenę Kurowską-Maciak. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił odbiorcom widowiska, że Boże Narodzenie może być najpiękniejszym okresem w ciągu roku.

Serdecznie dziękuję  za zaangażowanie młodym artystom oraz uczniom odpowiedzialnym za nagłośnienie – to dzięki wam tworzy się tradycja szkoły. Szczególne podziękowania należą się również pani Beacie Szadzińskiej, dzięki której powstała scenografia przedstawienia zaprezentowanego na sali wiejskiej w Łupawie. Jak co roku całe przedsięwzięcie nie zostałoby zrealizowane, gdyby nie ksiądz proboszcz i rodzice, którzy pomogli przygotować stroje oraz dowieźli dzieci na występy.

Zapraszam do zapoznania się fotorelacją z w/w wydarzenia. Zofia Batycka-Tetłak