RANKING PO III TURNIEJU XIII EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO W ŁUPAWIE

0
594

RANKING PO III TURNIEJU XIII EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO W ŁUPAWIE

SZKOŁA PODSTAWOWA

DZIEWCZĘTA

PIERWSZY TENISOWY KROK – TURNIEJ DLA DZIECI Z KLAS III I MŁODSZYCH

  1. Alicja Puchała SP Zagórzyca – 100 pkt

2-3. Ewa Fąk SP Łupawa – 92 pkt

        Katarzyna Owsiana SP Łupawa – 92 pkt

  1. Wiktoria Rompska SP Zagórzyca – 48 pkt
  2. Julia Konopa SP Łupawa – 44 pkt

KLASA IV (rocznik 2008)

  1. Patrycja Boetcher SP Potęgowo – 150 pkt
  2. Julia Domagała SP Łupawa – 140 pkt
  3. Zuzanna Siwicka SP Łupawa – 132 pkt
  4. Martyna Kubik SP Łupawa – 130 pkt
  5. Alicja Puchała – 48 pkt
  6. Agata Lipka – 46 pkt

 KLASA V –VI (rocznik 2006 i młodsze)

  1. Amelia Kucwaj SP Łupawa – 150 pkt
  2. Martyna Piołunkowska SP Potęgowo – 142 pkt
  3. Katarzyna Gajda SP Szczenurze – 134 pkt
  4. Julia Lipka SP Potęgowo – 128 pkt
  5. Paulina Paliczek SP Łupawa – 126 pkt
  6. Katarzyna Pawłowska SP Zagórzyca – 115 pkt
  7. Maja Lubrycht SP Potęgowo – 114 pkt

8- 9. Maja Boguszewska SP Potęgowo – 110 pkt

         Aleksandra Dubacka SP Łupawa – 110 pkt

  1. Wiktoria Dolny SP Szczenurze – 100 pkt
  2. Natalia Pokultinis SP Łupawa – 85 pkt
  3. Michalina Boniecka – 78 pkt
  4. Maja Rolka SP Smołdzino – 64 pkt
  5. Aleksandra Jagielska SP Potęgowo – 60 pkt
  6. Klaudia Sowińska SP Smołdzino – 26 pkt
  7. Aleksandra Gierak SP Szczenurze – 25 pkt
  8. Amelia Kałuc SP Smołdzino – 23 pkt

 KLASA VII-VIII-III Gim. (Rocznik 2003-2005)

  1. Amelia Kucwaj SP Łupawa – 146 pkt
  2. Dominika Pawłowska SP Łupawa – 144 pkt
  3. Ewelina Skwira SP Zagórzyca – 138 pkt
  4. Paulina Paliczek SP Łupawa – 132 pkt
  5. Aleksandra Dubacka SP Łupawa – 116 pkt

6-7. Zuzanna Kucwaj SP Łupawa – 82 pkt

        Maria Gajda SP Szczenurze – 82 pkt

  1. Marika Grzywna SP Smołdzino – 71 pkt
  2. Klaudia Deresiewicz SP Smołdzino – 66 pkt

10-11. Martyna Chwal SP Łupawa – 33 pkt

Wiktoria Szycko SP Skórowo – 33 pkt

  1. Julia Zabieglik SP Łupawa – 29 pkt

 CHŁOPCY

 PIERWSZY TENISOWY KROK – TURNIEJ DLA DZIECI Z KLAS III I MŁODSZYCH

1-2. Aleksander Baran SP Łupawa – 94 pkt

        Filip Kogut SP Łupawa – 94 pkt

  1. Oliwier Rejmak SP Potęgowo – 92 pkt
  2. Aleksander Wiczkowski SP Łupawa – 88 pkt
  3. Michał Pieniak SP Łupawa – 82 pkt
  4. Kamil Konopa SP Łupawa – 76 pkt
  5. Szymon Szela SP Łupawa – 74 pkt
  6. Maciej Łoś SP Potęgowo – 72 pkt
  7. Hubert Gański SP Zagórzyca – 50 pkt
  8. Alex Dziecielski SP Potęgowo – 34 pkt

 KLASA IV  (rocznik 2008)

  1. Kaleb Dziedzik SP Smołdzino – 150 pkt
  2. Olgierd Gański SP Zagórzyca – 144 pkt
  3. Filip Roman SP Łupawa – 142 pkt
  4. Igor Witczak SP Zagórzyca – 134 pkt
  5. Mateusz Kucwaj SP Łupawa – 126 pkt
  6. Radosław Kańczuga SP Szczenurze- 118 pkt
  7. Filip Jagielski SP Łupawa – 115 pkt
  8. Kacper Suder SP Potęgowo – 111pkt
  9. Karol Boniecki SP Łupawa – 101 pkt
  10. Michał Mularczyk SP Łupawa – 72 pkt
  11. Maciej Łoś SP Potęgowo – 35 pkt
  12. Wiktor Sobolewski SP Łupawa – 32 pkt

 KLASA V –VI (rocznik 2006 i młodsi)

  1. Iwo Klawikowski SP Potęgowo – 150 pkt
  2. Tomasz Trubiej SP Łupawa – 138 pkt
  3. Jan Muller SP Potęgowo – 132 pkt
  4. Igor Żółciński SP Potęgowo – 131 pkt
  5. Maciej Michalski SP Łupawa – 126 pkt
  6. Maciej Leśniweski SP Potęgowo – 122 pkt
  7. Filip Kozioł SP Łupawa – 111 pkt
  8. Paweł Pilipionek SP Łupawa – 108 pkt
  9. Adam Gałafin SP Szczenurze – 107 pkt
  10. Filip Rompski SP Zagórzyca – 83 pkt
  11. Fabian Wieczorek SP Szczenurze – 78 pkt
  12. Maciej Witczak SP Zagórzyca – 74 pkt
  13. Paweł Gałafin SP Szczenurze – 73 pkt
  14. Łukasz Michalski SP Łupawa – 63 pkt
  15. Gracjan Litych SP Potęgowo – 57 pkt
  16. Igor Okrój SP Potęgowo – 47 pkt

17-18. Filip Walusiak SP Smołdzino – 42 pkt

Oliwer Kozak SP Smołdzino – 42 pkt

19-20. Jakub Romanowski SP Smołdzino – 24 pkt

Jakub Śmiechowski SP Skórowo – 24 pkt

  1. Beniamin Kwiatkowski SP Szczenurze – 18 pkt

 KLASA VII-VIII-III Gim. (Rocznik 2003-2005)

1-2. Adam Brzozowski SP Łupawa – 148 pkt

        Jonatan Dziedzik SP Smołdzino – 148 pkt

3-4.  Łukasz Szczepaniak SP Łupawa – 132 pkt

         Paweł Paliczek SP Łupawa – 132 pkt

  1. Ksawery Kowalski SP Łupawa – 103 pkt
  2. Michał Muszyński SP Łupawa – 102 pkt
  3. Tobiasz Jankowski SP Szczenurze – 99 pkt
  4. Tomasz Kobiela SP Skórowo – 84 pkt
  5. Jan Lach SP Szczenurze – 80 pkt
  6. Sylwester Rychert SP Potęgowo – 72 pkt
  7. Łukasz Socha SP Szczenurze – 71 pkt

12-13. Błażej Grabowski SP Szczenurze – 62 pkt

            Kacper Augustynowicz SP Łupawa – 62 pkt

  1. Radosław Grzywna SP Skórowo – 47 pkt
  2. Paweł Nowicki SP Skórowo – 46 pkt
  3. Kacper Szwarc SP Potęgowo – 44 pkt
  4. Dorian Jedynak SP Smołdzino – 41 pkt
  5. Paweł Nastały SP Łupawa – 30 pkt
  6. Oskar Drymuza SP Potęgowo – 29 pkt

20-22. Jakub Szkuć SP Łupawa – 24 pkt

Mateusz Kozioł SP Łupawa – 24 pkt

Bartosz Mroczek SP Łupawa – 24 pkt

23-24. Kacper Lisiak SP Skórowo – 17 pkt

Kacper Nastały SP Łupawa – 17 pkt