Bal klas ósmych

0
320

Rok szkolny 2018/19 był dla uczniów klas ósmych bardzo owocny, lecz także
pełen ciężkiej pracy i wysiłków związanych z egzaminami. Dla wielu z nas rok ten był szybki i wyczerpujący, tak więc chwila wytchnienia i dobrej zabawy, jaką zaoferował tegoroczny bal ósmoklasistów został przyjęty z wielkim entuzjazmem.

Bal, odbył się 7 czerwca 2019r. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym Polonezem, który doskonale sprawdził się zarówno jako podtrzymanie wielowiekowej, polskiej tradycji, jak i zwieńczenie naszej dwuletniej współpracy. Taniec ten okazał się być niezwykłym, lecz także dobrą, wspólną zabawą i swoistą rozgrzewką przed dalszymi wydarzeniami.
Tuż po zakończeniu ,,Poloneza” Pan Dyrektor,Bogusław Cyrny,zabrał głos. Chwilę po przemówieniu część uczniów weszła na parkiet i zaczęła wspólną zabawę.
Nie wszyscy zaczęli od tańca. Niektórzy robili sobie pamiątkowe fotografie w wychowawcami oraz dyrekcją szkoły.  Po krótkim czasie na parkiecie szalało już wielu uczniów. Dzięki wysiłkom wspaniałych DJ’ów, którzy prócz zarządzania muzyką prowadzili też zabawę, była ona naprawdę wyjątkowa. Zarówno uczniowie, nauczyciel jak i inni zaproszeni goście bawili się doskonale.
Podsumowując, bal ósmoklasisty w roku 2019 był niezwykłym, radosnym i przyjemnym
wydarzeniem, które zwieńczyło cały okres ciężkiej, wytężonej, dwuletniej pracy w klasie siódmej i ósmej. Niechaj jego wspomnienia przetrwają jak najdłużej i pozostawią w naszej pamięci jedynie dobry, słodki smak. Beata Raszewska