Sportowa jesień – czyli dotychczasowe sukcesy sportowe uczniów z Łupawy.

0
345

Sukcesy, obostrzenia, wiele emocji. Czas na podsumowanie jesiennych zmagań sportowych  w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Rywalizowano na wielu płaszczyznach, na których nie zabrakło zarówno sukcesów indywidualnych, jak i drużynowych. Oto one:

I m-ce w finale powiatowym chłopców w drużynowych  biegach przełajowych –  rocznik 2008 i młodsi. Zawody odbyły się 21 października w Smołdzinie. W zawodach naszą szkołę reprezentowali: Remigiusz Hinc, Jakub Jakubowski, Filip Roman, Tymoteusz Konopa, Filip Kogut.

II m-ce w finale powiatowym indywidualnie w biegach przełajowych wywalczył Remigiusz Hinc 

III m-ce w finale powiatowym indywidualnie w biegach przełajowych wywalczyła Paulina Paliczek 

II m-ce w finale powiatowym dziewcząt w unihokeju –  rocznik 2006-2007. Zawody odbyły się 13 października we Wrześciu. W zawodach naszą szkołę reprezentowali: Maja Konopa, Julia Szkuć, Oliwia Młynarczyk, Wiktoria Majewska, Paulina Paliczek.

III m-ce w finale powiatowym chłopców w sztafetowych biegach przełajowych –  rocznik 2008 i młodsi. Zawody odbyły się 5 października w Ustce. W zawodach naszą szkołę reprezentowali: Remigiusz Hinc, Filip Roman, Michał Pieniak, Aleksander Baran, Filip Kogut, Jakub Jakubowski.

III m-ce w finale powiatowym chłopców w unihokeju –  rocznik 2006-2007. Zawody odbyły się 13 października we Wrześciu. W zawodach naszą szkołę reprezentowali: Szymon Chwal, Bartosz Mostowy, Tomasz Trubiej, Łukasz Michalski, Maciej Michalski, Paweł Pilipionek.

GRATULUJEMY! Barbara Hinca, Roman Siłka.