OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SP I GIMNAZJUM

0
1901

15.10.2015 r. w Kępicach odbył się finał powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych. Zespół SP Łupawa zajął  II miejsce za SP 1 Ustka a wyprzedzając  SP Smołdzino. „Srebrna”  sztafeta biegła w składzie: Dawid Blank, Łukasz Szczepaniak. Dawid Wolf, Michał Muszyński, Szymon Grabowski, Jakub Szkuć, Paweł Raba, Krzysztof  Toczyński, Kacper Roman i Bartek Mroczek.

Także  w październiku rozegrano półfinał i finał powiatowy szkół podstawowych w unihokeju. Zespół SP Łupawa wywalczył również srebrne medale pokonując SP Biesowice 9:1, SP Damnice 11:1, SP Stowięcino 3:1, a ulegając SP Wrzeście 4:6. Naszą szkołę reprezentowali: Paweł Nastały, Łukasz Szczepaniak, Krzysztof Toczyński, Dawid Blank, Ksawery Kowalski, Paweł Raba, Jakub Szkuć, Szymon Grabowski, Dawid Wolf, Michał Muszyński.

Uczniowie gimnazjum największe osiągnięcie zdobyli, zajmując III miejsce w finale powiatowym w unihokeju. Podczas zawodów w Kobylnicy pokonali Gimn. Biesowice 9:0, Gimn. Damnica 9:0, Gimn. Potęgowo 4:0, a przegrali z Gimn. Żelkowo 1:2 i Gimn. Siemianice 0:2. Zespół występował w składzie: Sebastian Dudkowski, Michał Serkowski, Marcin Salicki, Grzegorz Suder, Hubert Lubasiński, Damian Kmieciak, Bednarek Michał, Klaudiusz Chwal, Mateusz Raniszewski, Przemek Sosiński