Sukcesy tenisistów stołowych ze Szkoły Podstawowej w Łupawie.

0
1340

W dniach 6-7 listopada Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łupawie była organizatorem finałów XX Powiatowej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyli mistrzowie gmin w tenisie stołowym z powiatu słupskiego. W dniu 6 listopada odbywała się rywalizacja w kategorii szkół podstawowych, rocznik 2006 i młodsi.

Bardzo dobrze w zawodach wypadli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łupawie. Zespół dziewcząt w składzie: Paulina Paliczek, Amelia Kucwaj oraz Aleksandra Dubacka zajął drugie miejsce. W finale wojewódzkim XX Powiatowej Olimpiady Młodzieży ww. zawodniczki uległy zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce 2:3. Awans do półfinałów wojewódzkich w tej kategorii uzyskały reprezentantki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce.

VIII SP w Jezierzycach

Kwalifikacje do półfinałów wojewódzkich uzyskały zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce oraz Szkoły Podstawowej w Przytocku.

W grupie starszej w dniu 7 listopada rywalizowali ze sobą uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z rocznika 2003-2005. Również w tych zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Łupawie. Wśród chłopców zespół ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łupawie zajął I m-ce i awansował do półfinałów wojewódzkich, a wśród dziewcząt awans do półfinałów wojewódzkich otrzymała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sycewicach. W zespole wystąpili: Adam Brzozowski, Paweł Paliczek oraz Łukasz Szczepaniak. Zespół dziewcząt w składzie: Dominika Pawłowska oraz Zuzanna Kucwaj zajął III miejsce.