DRUŻYNA Z ŁUPAWY MISTRZAMI POWIATU SŁUPSKIEGO W BRD

0
451

W tym roku awansowaliśmy do finału powiatowego w dwóch kategoriach wiekowych:        10-12 lat oraz powyżej 12 lat. Tegoroczny Finał Powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbywał się  9 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej w Sycewicach. W zawodach rywalizowaliśmy w trzech konkurencjach. Sprawdzaliśmy swoje umiejętności na sprawnościowym torze przeszkód, rozwiązywaliśmy test z przepisów ruchu drogowego oraz test z krzyżówkami drogowymi.

Reprezentanci naszej szkoły spisali się znakomicie zajmując w Turnieju I miejsce zespołowo – grupa wiekowa 10-12 lat (Jakub Włodarski, Tomasz Kaczmarek, Julia Szkuć, Natalia Zabieglik) i tym samym awansowali do Finału Wojewódzkiego. Wielki sukces indywidualnie odniósł Jakub Włodarski. Kuba został mistrzem powiatu słupskiego.

Młodzież w grupie wiekowej: powyżej 12 lat zajęła drużynowo IV m-ce (Adam Brzozowski, Julia Zabieglik, Zuzanna Zabieglik).

Dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe naszym zawodnikom wręczył  dyrektor  Szkoły Podstawowej w Sycewicach p. M.Pawłowski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Garczynie koło Kościerzyny gdzie odbędzie się Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Irena Damaszke