Ranking końcowy Ligii Tenisa Stołowego

0
745
Imię i nazwisko uczestnika Szkoła
Kategoria: dziewczęta klas IV SP:
1.                 Kinga  Gliniecka                                       2.                  Karolina Dygulska                           3.                  KatarzynaDygulska                                4.                  Marta Rudnik                                           5.               DominikaLemańczyk                                   6.                  Agata Rudnik                                    
 
SP Lipnica
SP Łupawa
SP  Łupawa
SP Borowy Młyn
SP Borowy Młyn
SP Borowy Młyn
Kategoria : chłopcy klas IV SP:
1.                Kacper Zientarski                                    2.                  Cezary Pupka-Lipiński                           3.                  Mateusz Reszka                                4.                  Hubert Mikołajczyk                           5.                  Michał Wożniakowski                               6.                  Konrad Rumiński                                    7.                  Karol Sztylka                                     8.                  Paweł Pytkowski                                     9.                  Grzegorz Droński                      
10.              Hubert Lubasinski                                    11.              Konrad Zawadzki                              


 SP Łupawa
SP Lipnica
SP Lipnica
SP Potęgowo
SP Potęgowo
SP Potęgowo
SP Skórowo
SP Potęgowo
SP Potęgowo
SP Łupawa
SP Potęgowo

Kategoria: dziewczęta klas V-VI SP:
1.                  Agata Trzecińska                             2.                  Klaudia Szewczyk             
3.                  Izabela Pińkowska                            4.                  Klaudia Litych                                       
 
SP Borowy Młyn
SP Potęgowo
SP Potęgowo
SP Potęgowo
Kategoria : chłopcy klas V-VI SP:
1.                  Artur Dargas                                    2.                  Filip Rudnik                                      3.                  Cezary Nicia                                           4.                  Dawid Tutkowski                               5.                  Tomir Śpiołek                                    6.                   Oskar Kleba                                                         Patryk Waśniewski                            7.                  Cezary Wiktorzak                              8.                  Przemysław Bigus                              9.                  Marcin Formela                                  10.              Piotr Krasnoborski                                  11.              Kamil Świderski                                    
 
SP Półczno
SP Borowy Młyn
SP Borowy Młyn
SP Potęgowo
SP Lipnica
SP Skórowo
SP Półczno
SP Potęgowo
SP Półczno
SP Skórowo
SP Potęgowo
SP Łupawa
Kategoria: dziewczęta gimnazjum
1.                  Paulina Bigus                                          2.                  Weronika Trzeciakowska                   3.                  Agata Kułakowska                             4.                  Weronika Wójcik   Weronika            Różańska                     
5.                  Martyna Cygan                                          6.                  Paulina Okuńska                               


Gimnazjum Półczno
Gimnazjum Półczno
Gimnazjum Łupawa
Gimnazjum Borowy Młyn
Gimnazjum Łupawa
Gimnazjum Potęgowo
Gimnazjum Łupawa

Kategoria : chłopcy gimnazjum:
1.                      Kamil Topka                                         2.                      Daniel Gierszewski                               3.                      Robert Pawłowski                              Damian Bigus                                     
4.                      Kacper Kreft                                          5.                      Patryk Wysota                                       6.                      Mateusz Kleba                                      7.                      Kamil Zabiegły                    
 
Gimnazjum Borowy Młyn
Gimnazjum Półczno
Gimnazjum Potęgowo
Gimnazjum Półczno 
Gimnazjum Półczno 
Gimnazjum Łupawa
Gimnazjum Potęgowo
Gimnazjum Potęgowo