Wizyta w szpitalu w Słupsku – koncert dla dzieci na oddziale pediatrii.

0
581

„Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego rękę,
zawsze wtedy jest Boże Narodzenie
,
zawsze ilekroć milkniesz by innych wysłuchać,
zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei załamanym
,
ilekroć pozwalasz by Bóg pokochał innych przez ciebie
-zawsze jest Boże Narodzenie….”
MATKA TERESA Z KALKUTY

W dniu 4 stycznia 2012 roku uczniowie naszej szkoły na zaproszenie ordynatora pediatrii słupskiego szpitala pana dr.Leszka Dębickiego przedstawili misterium bożonarodzeniowe dla chorych dzieci znajdujących się w szpitalu. Występ chóru szkolnego Łupawia oraz kółka teatralnego wzbudził zainteresowanie nie tylko dzieci ale także pracowników  słupskiego szpitala, którzy wspólnie z dziećmi i ich rodzicami wysłuchali wzruszającego koncertu. Uśmiech i radość na twarzy dzieci był dla nas największym i najmilszym ….sukcesem. Pan ordynator pięknymi słowami podziękował za występ … a my dziękujemy naszym uczniom ,paniom Z.Malek ,K.Rejtner, B.Szadzińskiej oraz panu wójtowi gminy Potęgowo  Jerzemu Waldemarowi Awchimieni. Zawsze warto otworzyć serce na potrzeby drugiego człowieka, nieść uśmiech i radość zwłaszcza najmłodszym. Dyrektor Zespołu Szkół w Łupawie- Bogusław Cyrny