WYNIKI II TURNIEJU MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO – VI EDYCJA

0
783

Szkoła podstawowa – klasy IV

Dziewczęta:

  1. Martyna Ryngwelska – S.P. Lipnica
  2. Sandra Gneba – S.P. Potęgowo
  3. Kinga Lemek – S.P. Potęgowo
  4. Anna Wnuk- Lipińska – S.P Lipnica
  5. Malwina Pogońska – S.P. Potęgowo
  6. Wiktoria Polak – S.P. Łupawa
  7. Justyna Dubacka – S.P. Łupawa

   

Chłopcy:

  1. Gracjan Wera – S.P. Lipnica
  2. Kacper Rudnik – S.P. Lipnica
  3. Konrad Gostomczyk – S.P. Lipnica
  4. Jakub Banaszek – S.P. Lipnica
  5. Grzegorz Borek – S.P. Łupawa
  6. Patryk Suder – S.P. Łupawa
  7. Oskar Pilarczyk – S.P. Łupawa
  8. Damian Kmieciak – S.P. Łupawa
  9. Krzysztof Rekowski – S.P. Lipnica
  10. Michał Bednarek – S.P. Łupawa
  11. Mateusz Raniszewski – S.P. Łupawa
  12. Miłosz Skwarek – S.P. Łupawa

 Szkoła Podstawowa -dziewczęta kl V-VI:

1.      Kinga Gliniecka – S.P. Lipnica

2.      Katarzyna Dygulska – S.P. Łupawa

3.      Tamara Łyskojc – S.P. Potęgowo

4.      Karolina Dubacka – S.P. Łupawa

5.      Wiktoria Schuetza – S.P. Lipnica

6.      Natalia Miloch – S.P. Łupawa

Chłopcy kl V-VI:

1.      Hubert Mikołajczyk – S.P. Potęgowo

2.      Kacper Zientarski – S.P. Łupawa

3.      Konrad Zawadzki – S.P. Potęgowo

4.      Konrad Rumiński – S.P. Potęgowo

5.      Piotr Spiczak- Brzeziński – S.P. Lipnica

6.      Dawid Ryngwelski – S.P. Lipnica

7.      Michał Szulga – S.P. Potęgowo

8.      Kacper Kępa – S.P. Potęgowo

9.      Bartosz Wnuk- Lipiński – S.P. Lipnica

10.  Paweł Pytkowski – S.P. Potęgowo

11.  Kacper Rybacki – S.P. Łupawa

12.  Mateusz Reszka – S.P. Lipnica

13.  Leszek Góra – S.P. Półczno

14.  Grzegorz Droński – S.P. Potęgowo

15.  Hubert Lubasiński – S.P. Łupawa

16.  Mikołaj Wyrostkiewicz – S.P. Potęgowo

Dziewczęta gimnazjum:

1.      Weronika Różańska – Gim. Łupawa

2.      Weronika Wójcik – Gim.Borowy Młyn

3.      Klaudia Szewczyk – Gim. Potęgowo

4.      Martyna Cygan – Gim. Potęgowo

5.      Agata Trzecińska – Gim. Borowy Młyn

6.      Klaudia Litych – Gim. Potęgowo

7.      Izabella Pińkowska – Gim.Potęgowo

8.      Paulina Okuńska – Gim. Łupawa

Chłopcy gimnazjum:

1.      Kacper Kreft – Gim. Półczno

2.      Mateusz Kleba – Gim. Potęgowo

3.      Kamil Zabiegły – Gim. Potęgowo

4.      Robert Pawłowski – Gim. Potęgowo

5.      Artur Dargas – Gim. Półczno

6.      Dominik Buczkowski – Gim. Borowy Młyn

7.      Patryk Wasiniewski – Gim. Półczno

8.      Dawid Tutkowski – Gim. Potęgowo

9.      Przemysław Bigus – Gim. Półczno

10.  Piotr Krasnoborski – Gim. Potęgowo

11.  Paweł Spiczak – Brzeziński – Gim. Lipnica

12.  Cezary Nicia – Gim. Borowy Młyn

13.  Filip Rudnik – Gim. Borowy Młyn

14.  Eryk Kwiatkowski – Gim. Potęgowo

15.  Oskar Kleba – Gim. Potęgowo

16.  Jacek Właśniak – Gim. Potęgowo

17.  Kamil Świderski – Gim. Łupawa

18.  Patryk Wysota – Gim. Łupawa

19.  Grzegorz Rudnik – Gim.Lipnica

W zawodach startowało 68 zawodników z kilku szkół powiatu słupskiego i bytowskiego. Zawody prowadził dyrektor ZS w Łupawie Bogusław Cyrny przy dużym wsparciu i pomocy nauczycieli- Romana Reszki, Bogdana Lipińskiego, Artura Nowaka i stażystki Magdaleny Ziółkowskiej. Następny III turniej odbędzie się w dniu 10.03.2012