Zakończenie roku 2012/2013

0
483
28 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Swoją obecnością zaszczycili nas: pani Małgorzata Dąbrowska-skarbnik Gminy Potęgowo, pani Danuta Kowalska-przedstawiciel Prezydium Rady Rodziców oraz pan Waldemar Zientarski-przewodniczący Rady Gminy Potęgowo. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrał Dyrektor Szkoły pan Bogusław Cyrny. Szczerze dziękował wszystkim za ciężką prace w tym roku szkolnym, podsumowywał ważniejsze wydarzenia które odbyły się w naszej szkole. Większość uczniów odebrało świadectwa szkolne, a Ci najbardziej pracowici odebrali je z rąk Pana Dyrektora wraz z listami gratulacyjnymi dla rodziców. Po oficjalnym apelu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby we własnym gronie dokończyć zakończenie roku szkolnego.
Tak wiec kolejny rok szkolny za nami. Życzymy wiec wszystkim udanych wakacji a tym którzy skończyli naukę w naszej szkole życzymy owocnych sukcesów w dalszej edukacji.