Sukcesy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łupawie w konkursach wojewódzkich

0
641

12.12.2013r. ośmioro uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łupawie wzięło udział w finale PROJEKTU LOKOMOTYWA, który odbył się w teatrze w Słupsku.

W pierwszej części opisywanego przedsięwzięcia uczestnicy projektu wysłuchiwali prezentacji uczniów, biorących udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „POEZJA JULIANA TUWIMA”. Naszą szkołę reprezentowali: Witold Waryło, Paweł Paliczek i Krzysztof Toczyński. Uczniów nagrodzono gromkimi brawami, dyplomami, książkami oraz słodkościami. Po wysłuchaniu ok. 60 młodych recytatorów jury wyłoniło sześciu laureatów. Dodatkowo przyznano siedem wyróżnień, w tym dla Krzysztofa Toczyńskiego.

W drugiej części finału PROJEKTU LOKOMOTYWA dokonano uroczystego wręczenia nagród laureatom i osobom wyróżnionym w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim „ILUSTRUJEMY POEZJĘ JULIANA TUWIMA”. Wśród dwudziestu dwóch nagrodzonych osób, znalazło się pięcioro przedstawicieli naszej szkoły. Laureatem konkursu została Dominika Sobierańska, natomiast Leonowi Klawikowskiemu, Weronice Staranowicz, Justynie Dubackiej oraz Natalii Matusiak przyznano wyróżnienia.

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.