PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

0
594

Minął kolejny rok pracy Wolontariuszy działających przy Zespole Szkół Łupawie. Uczniowie działali bardzo prężnie pomagając innym, a jednocześnie rozwijali swoje zainteresowania. W tym roku szkolnym:

        przygotowaliśmy kartki na kiermasz Bożonarodzeniowy,

        nauczyliśmy się zasad haftu matematycznego i tą techniką wykonaliśmy kartki na 18. Konkurs Plastyczny „Świąteczne Życzeniaorganizowany przez Fundację Hospicyjną oraz  Międzynarodowe Targi Gdańskie SA,

        przygotowaliśmy obrazki na aukcje WOŚP do sztabu w Potęgowie,

        zorganizowaliśmy akcję „Cegiełka Szczęścia”, której celem była zbiórka pieniędzy na WOŚP oraz 11 wolontariuszy zbierało pieniądze do puszek w swoich miejscowościach podczas 22 Finału WOŚP,

        kwestowaliśmy na rzecz Słupskiego Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku,

        przygotowaliśmy kartki, stroiki i palmy na kiermasz Wielkanocny,

         wykonaliśmy kolczyki i bransoletki na festyn szkolny,

         przygotowali dekoracje na dzień odkrywców talentów.

Ponadto uczniowie pomagaliśmy w bibliotece szkolnej i gminnej, udzielali pomocy koleżeńskiej uczniom z trudnościami w nauce, pracowali społecznie na rzecz szkoły i świetlic wiejskich.

            Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości uczniów: Magdaleny Sołśnia, Darii Cisło, Kamila Żuchowskiego, Marleny Polak i Martyny Kogut udało nam się zebrać pieniądze na zakup firanek do sali nr 3 w gimnazjum. Za to wam moi kochani serdecznie DZIĘKUJĘ.

  Dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy działali w Szkolnym Klubie Wolontariusza i zapraszam do pracy w przyszłym roku szkolny.