Kogo widzieliśmy w parafialnym kościele?

0
652

W styczniu 2015 mieliśmy możliwość zobaczyć dwa przedstawienia związane z historią narodzin Jezusa Chrystusa. Nasz parafialny kościół, gościł klasy drugie ze szkoły podstawowej i koło teatralne. W pełnej gali świątecznego blasku, nasi szkolni aktorzy pięknie zaprezentowali swoje możliwości recytatorskie i nie tylko. Wystawianie jasełek, bo o nich mówimy, są tradycją naszego kościoła. Cieszę się, że możemy dzieło  i pracę naszych dzieci pokazywać poza murami szkoły. Optymistyczne jest również i to, że uczniowie chcą być widoczni właśnie poza szkołą. Bardzo dziękujmy im za przedstawienia a opiekunkom p. Aleksandrze Orzechowskiej oraz  p. Zofii Batyckiej-Tetłak za przygotowanie uczniów. Tym miłym akcentem zakończyliśmy czas Bożego Narodzenia. Do zobaczenia w przyszłym roku.