Sukcesy naszych uczniów w zawodach wojewódzkich – Człuchów 2017

0
1478

Nadeszły oficjalne wyniki z Mistrzostw Województwa  w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się 25 kwietnia 2017 r. w Człuchowie. Zawodnicy rywalizowali na trasach przełajowych plaży Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy uzyskali miejsca I – III w mistrzostwach powiatu: Paulina Paliczek, Zuzanna Zabieglik i Bartosz Mroczek.

Dziewczęta szkół podstawowych, podobnie jak w zawodach powiatowych miały do pokonania 800 m, a chłopcy 1000 m. Poziom zawodów stał na bardzo wysokim poziomie, w każdym biegu startowało ok. 100 zawodników z ponad 20 powiatów. Wysokie bo 12 miejsce w swojej kategorii wiekowej (rocznik 2006 i młodsi) uzyskała Paulina Paliczek. W jej biegu startowało 99 najlepszych zawodniczek z całego województwa pomorskiego.

W kategorii dziewcząt rocznik 2004/2005 uczennica Zuzanna Zabieglik zajęła bardzo dobre 21 miejsce na łącznie 100 zawodniczek tego biegu. Naszą szkołę reprezentował także Bartosz Mroczek, który w swojej kategorii wiekowej uzyskał 95 wynik.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy, ciesząc się iż mogli reprezentować naszą szkołę w tak ważnych zawodach. Podziękowania za pracę i zaangażowanie w treningi, bo to one przynoszą tak dobre wyniki. Brawo!

 

Życzymy dalszych sukcesów.