Wyniki Powiatowego Konkursu Matematycznego-etap szkolny.

0
389

Wyniki etapu szkolnego III Powiatowego Konkursu Matematycznego Łupawa 2018
Zapraszamy 22 marca 2018 roku  na finał.

Klasa V

Lp. Imię i nazwisko Procent zdobytych punktów Szkoła Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego
1. Maksymilian Grabowski 100% SP nr 3 w Słupsku Justyna Rogalińska
2. Małgorzata Skowrońska 100% I STO w Słupsku Anetta Półtorzycka
3. Kinga Owarzany 96% SP nr 3 w Słupsku Anna Perszko
4. Olga Szydloch 96% SP nr 2 w Ustce Małgorzata Iwańczuk
5. Maciej Głaszcz 92% SP nr 3 w Słupsku Anna Perszko
6. Ewaryst Jaworski 92% SP w Damnicy Jan Lubiński
7. Paulina Wojtaszek 92% SP w Kobylnicy Edyta Stasiak
8. Dominika Dobranowska 85% I STO w Słupsku Anetta Półtorzycka
9. Julia Jaśkiewicz 85% SP w Damnicy Maria Czerska
10. Nikola Madurajska 85% SP w Damnicy Maria Czerska
11. Wojciech Wiśniewski 85% SP w Damnicy Maria Czerska
12. Bartosz Wyrozumski 85% SP w Skórowie Anna Mazurkiewicz
13. Hanna  Iwat 81% SP nr 2 w Ustce Małgorzata Iwańczuk
14. Zuzanna Świątek-Brzezińska 77% SP w Kępicach Kabulska Katarzyna
15. Filip Leśniański 77% SP nr 3 w Słupsku Anna Perszko
16. Patryk Cholewiński 77% SP w Stowięcinie Godnicz Małgorzata
17. Karolina Przyborek 77% SP w Damnicy Maria Czerska
18. Jakub Kostrubiec 77% SP w Damnicy Jan Lubiński
19. Alicja Szymala 77% SP nr 2  w Ustce Beata Zduniak
20. Julia Saganowska 76% SP w Potęgowie Agnieszka Fitowska
21. Jan Mller 73% SP w Potęgowie Agnieszka Fitowska
22. Wiktoria Capar 73% SP w Potęgowie Barbara Princ

Klasa VI

Lp. Imię i nazwisko Procent zdobytych punktów Szkoła Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego
1. Natalia Radziejewska 100% SP nr 3 w Słupsku Justyna Rogalińska
2. Malwina Karwacka 93% SP nr 3 w Słupsku Justyna Rogalińska
3. Julia Nakoneczna 93% SP w Kobylnicy Ewa Solnikowska
4. Kamil Kuczerowski 87% I STO w Słupsku Anetta Półtorzycka
5. Hubert Szewczyk 86% SP w Potęgowie Krzysztof Bodnarczuk
6. Emilia Treder 80% SP w Skórowie Anna Mazurkiewicz
7. Jakub Pujanek 80% SP nr 3 w Słupsku Janusz Rodziewicz
8. Dawid Plaga 80% SP nr 3 w Słupsku Anna Perszko
9. Karolina Spoczyńska 80% SP nr 3 w Słupsku Justyna Rogalińska
10. Marta Prądzyńska 77% SP nr 3 w Słupsku Anna Perszko
11. Adam Okrój 73% SP w Potęgowie Krzysztof Bodnarczuk
         

 Klasa VII

Lp. Imię i nazwisko Procent zdobytych punktów Szkoła Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego
1. Jakub Czarnowski 100% SP w Kobylnicy Małgorzata Rozental-Lewandowska
2. Lucjan Jaworski 94% SP w Damnicy Monika Wasek
3. Piotr Jankowski 88% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach Marcin Chachuła-Domański
4. Antoni Kostarczyk 88% SP w Kobylnicy Krystyna Labudda
5. Hubert Hinca 88% SP w Potęgowie Krzysztof Bodnarczuk
6. Michał Mller 85% SP w Potęgowie Krzysztof Bodnarczuk
7. Jakub Szyca 82% SP nr 3 w Słupsku Anna Perszko
8. Filip Zinkowski 82% SP nr 3 w Słupsku Joanna Schulz
9. Kacper Strzała 82% SP nr 3 w Słupsku Joanna Schulz
10. Dawid Mikołajczak 82% SP nr 2 w Ustce Beata Zduniak
11. Dariusz Gulbicki 82% SP nr 2  w Ustce Beata Zduniak
12. Stanisław Chilecki 82% SP nr 2 w Ustce Beata Zduniak
13. Natalia Zganiacz 825 SP w Kobylnicy Małgorzata Rozental-Lewandowska
14. Aleksander Chłopaś 76% I STO w Słupsku Hanna Sobolewska
15. Dawid Badzio 76% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach Marcin Chachuła-Domański