ROZGRYWKI W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

0
1928

Zakończyły się rozgrywki Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Łupawie.W półfinale powiatowym pokonali ZS Motarzyno 5:0 i GM Kępice 4:0, w finale powiatowym SP Stowięcino 2:0 i SP Jezierzyce 2:1.

7.11.2018 r w Tuchomiu odbył się półfinał wojewódzki.  W zawodach uczestniczyły zespoły: SP Łupawa, SP 3 Miastko, SP i Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Słupsk, SP Rzeczenica. Tutaj również wyśmienitą formą popisali się zawodnicy SP Łupawa wygrywając kolejno: z SP 3 Miastko 3:1, SP i Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Słupsk 4:2, SP Rzeczenica 5:0. Zajęli pierwsze miejsce i uzyskali awans do finału wojewódzkiego.

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Robert Blank, Krzysztof Toczyński, Michał Muszyński, Jakub Szkuć, Dawid Wolf, Paweł Nastały, Ksawery Kowalski, Michał Wrzesiński, Bartosz Mroczek, Kacper Augustynowicz. Trenerem zawodników ze Szkoły Podstawowej w Łupawie jest Roman Siłka.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: SP Łupawa
II miejsce: SP i Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Słupsk
III miejsce: SP 3 Miastko
IV miejsce: SP Rzeczenica

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się 3.12. 20018r w Rumi. W zawodach uczestniczyły zespoły: SP w Łupawie, Gimnazjum nr 1 w Gdyni, Podstawowa – Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi, Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku, SP w Liniewie, SP w Gardeji. Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Łupawie w klasyfikacji końcowej zajęli VI miejsce.