LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU IV POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „WSPANIAŁA SIÓDEMKA”

0
851

Do etapu szkolnego przystąpiło 322 uczniów z 13 szkół powiatu słupskiego. Do II etapu – półfinału zakwalifikowało się 26 uczniów z kl V, 23 uczniów z kl. VI, 17 uczniów z kl. VII i 26 uczniów z kl. VIII. Łącznie 92 uczniów. Na półfinał konkursu zapraszamy 28 lutego 2019 roku na godzinę 12.00 do szkoły w Łupawie. Do zobaczenia!!!

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU IV POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

KLASA V

Lp. Nazwisko i imię Procent

zdobytych

punktów

Szkoła Nazwisko i imię nauczyciela

przygotowującego

1. Domagała Kacper 76% SP w Potęgowie Barbara Princ
2. Gawlik Lena 94% I STO w Słupsku Półtorzycka Anetta
3. Mijewska Anna 76% I STO w Słupsku Półtorzycka Anetta
4. Wolski Krzysztof 76% I STO w Słupsku Jarosiewicz Marta
5. Mikulski Stanisław 71% I STO w Słupsku Jarosiewicz Marta
6. Natkaniec Mieszko 71% I STO w Słupsku Jarosiewicz Marta
7. Wąsowicz Maksymilian 71% I STO w Słupsku Jarosiewicz Marta
8. Lipiński Antoni 88% I STO w Słupsku Jarosiewicz Marta
9. Dąbrowska Jaśmina 88% I STO w Słupsku Jarosiewicz Marta
10. Klimczewski Jakub 71% SP nr 2 w Ustce Malczewska Grażyna
11. Barchanowska Julia 94% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Rogalińska Justyna
12. Grondziewska Maja 76% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Schulz Joanna
13. Skonieczny Eryk 76% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Sasiuk Dorota
14. Skwarek Katarzyna 76% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Schulz Joanna
15. Kępa Julia 71% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Rogalińska Justyna
16. Szeligowski Filip 71% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Rogalińska Justyna
17. Wyrwa Patryk 71% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Sasiuk Dorota
18. Pokultinis Natalia 88% SP w Łupawie Górska Iwona
19. Boniecka Michalina 82% SP w Łupawie Górska Iwona
20. Roman Filip 77% SP w Łupawie Warczak Maria
21. Włodarski Jakub 74% SP w Łupawie Górska Iwona
22. Krawczyk Jarosław 76% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach Kowal Paulina
23. Grzegorczyk Szymon 100% SP w Kobylnicy Stasiak Edyta
24. Matis Igor 71% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach Siemaszko Justyna
25. Winsztal Sebastian 82% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach Siemaszko Justyna
26 Pokorski Słąwomir 76% ZS w Damnicy Freund Anita

 

KLASA VI

Lp. Nazwisko i imię Procent

zdobytych

punktów

Szkoła Nazwisko i imię nauczyciela

przygotowującego

1. Małek Marta 89% SP w Potęgowie Fitowska Agnieszka
2. Turski Bartosz 83% SP w Potęgowie Fitowska Agnieszka
3. Muller Jan 83% SP w Potęgowie Fitowska Agnieszka
4. Pacocha Agata 100% I STO w Słupsku Półtorzycka Anetta
5. Łukaszewski Dawid 83% I STO w Słupsku Półtorzycka Anetta
6. Nierebińska Amelia 78% I STO w Słupsku Półtorzycka Anetta
7. Skowrońska Małgorzata 78% I STO w Słupsku Półtorzycka Anetta
8. Dobranowska Dominika 72% I STO w Słupsku Półtorzycka Anetta
9. Szydloch Olga 100% SP nr 2 w Ustce Iwańczuk Małgorzata
10. Drozdowski Jakub 79% SP nr 2 w Ustce Zduniak Beata
11. Grabowski Maksymilian 100% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Rogalińska Justyna
12. Głaszcz Maciej 78% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Perszko Anna
13. Jaskólski Sebastian 72% SP w Zagórzycy Kowalska Iwona
14. Potyńska Oliwia 78% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach Kowal Paulina
15. Wojtaszek Paulina 100% SP w Kobylnicy Ignaczak Dorota
16. Chromińska Daria 83% SP w Kobylnicy Labudda Krystyna
17. Jończyk Zuzanna 78% SP w Kobylnicy Rozental-Lewandowska Małgorzata
18. Jańczak Maksymilian 78% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach Marcin Chachuła-Domański
19. Kostrubiec Jakub 100% ZS w Damnicy Wasek Monika
20. Jaśkiewicz Julia 86% ZS w Damnicy Czerska Maria
21. Jaworski Ewaryst 75% ZS w Damnicy Wasek Monika
22. Wiśniewski Wojciech 72% ZS w Damnicy Czerska Maria
23. Puchalski Filip 72% ZS w Damnicy Wasek Monika

 

KLASA VII

Lp. Nazwisko i imię Procent

zdobytych

punktów

Szkoła Nazwisko i imię nauczyciela

przygotowującego

1. Szewczyk Hubert 72% SP w Potęgowie Bondarczyk Krzysztof
2. Laskowski Jan 83% I STO w Słupsku Sobolewska Hanna
3. Kuczerowski Kamil 72% I STO w Słupsku Sobolewska Hanna
4. Radziejewska Natalia 100% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Rogalińska Justyna
5. Pujanek Jakub 100% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Tomaszewska Anna
6. Mikucki Krzysztof 94% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Rogalińska Justyna
7. Spoczyńska Karolina 94% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Rogalińska Justyna
8. Wojnowski Jakub 89% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Tomaszewska Anna
9. Plaga Dawid 83% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Perszko Anna
10. Nakoneczna Julia 94% SP w Kobylnicy Solnikowska Ewa
11. Rachimow Michał 72% SP w Kobylnicy Solnikowska Ewa
12. Bednarczyk Amelia 71% SP w Kobylnicy Solnikowska Ewa
13. Augustyn Dominika 89% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach Winsztal Sebastian
14. Każanowski Damian 100% SP nr 3 w Ustce Agnieszka de Lubicz Szeliska
15. Czaja szymon 89% SP nr 3 w Ustce Agnieszka de Lubicz Szeliska
16. Jabłonowski Oskar 83% SP nr 3 w Ustce Agnieszka de Lubicz Szeliska
17. Piotrowski Oliwier 83% SP nr 3 w Ustce Agnieszka de Lubicz Szeliska

 

KLASA VIII

Lp. Nazwisko i imię Procent

zdobytych

punktów

Szkoła Nazwisko i imię nauczyciela

przygotowującego

1. Siniawski Filip 89% SP w Potęgowie Bondarczuk Krzysztof
2. Hinca Hubert 89% SP w Potęgowie Bondarczuk Krzysztof
3. Celban Wiktoria 78% SP w Potęgowie Bondarczuk Krzysztof
4. Muller Michał 78% SP w Potęgowie Bondarczuk Krzysztof
5. Grochowska Małgorzata 83% I STO w Słupsku Sobolewska Hanna
6. Oporski Adam 100% I STO w Słupsku Sobolewska Hanna
7. Krasucka Dominika 78% SP nr 2 w Ustce Zduniak Beata
8. Chilecki Stanisław 78% SP nr 2 w Ustce Zduniak Beata
9. Bujak Laura 72% SP nr 2 w Ustce Zduniak Beata
10. Strzałak Kacper 100% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Schulz Joanna
11. Bugiel Zofia 94% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Tomaszewska Anna
12. Karasek Natalia 94% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Rogalińska Justyna
13. Zinkowski Filip 94% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Schulz Joanna
14. Serafin Paulina 89% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Tomaszewska Anna
15. Skoczylas Sara 89% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Tomaszewska Anna
16. Parfionow Maja 89% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Tomaszewska Anna
17. Słupczewski Igor 89% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Schulz Joanna
18. Szyca Jakub 89% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Tomaszewska Anna
19. Kargul Jacek 83% SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku Rogalińska Justyna
20. Toczyński Krzysztof 78% SP w Łupawie Pokultinis Monika
21. Jaworski Lucjan 100% ZS w Damnicy Czerska Maria
22. Ostrowska Weronika 88% SP w Sycewicach Kopczewska Renata
23. Semenyszyn Jakub 72% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach Chachuła-Domański Marcin
24. Badzio Dawid 72% Zespół Szkolno Przedszkolny w Siemianicach Chachuła-Domański Marcin
25. Jankowski Piotr 72% Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach Chachuła-Domański Marcin
26. Zganiacz Natalia 72% SP w Kobylnicy Rozental-Lewandowska Malgorzata