Wyniki półfinału Powiatowego Konkursu Matematycznego „Wspaniała siódemka”

0
1224

Wyniki półfinału Powiatowego Konkursu Matematycznego „Wspaniała siódemka”. Osoby w poszczególnych tabelach wyróżnione na czerwono przechodzą do finału. Finał konkursu odbędzie się 23 marca 2019 o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Łupawie. Wszystkim serdecznie gratulujemy i do zobaczenia na finale! Organizatorki konkursu.

Klasy 5 SP

Szkoła Kod ucznia Liczba uzyskanych punktów w półfinale Procent wynik
I STO w Słupsku A08 24 96%
SP w Kobylnicy A23 23 92%
I STO w Słupsku A05 21 84%
SP w Łupawie A18 20 80%
I STO w Słupsku A09 16 64%
ZS w Damnicy A26 16 64%
SP nr 2 w Ustce A10 15 60%
SP w Łupawie A19 14 56%
I STO w Słupsku A03 13 52%
SP w Łupawie A21 13 52%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku A14 12 48%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w 2Siemianicach A24 12 48%
SP w Łupawie A20 11 44%
I STO w Słupsku A04 10 40%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku A17 9 36%
I STO w Słupsku A02 8 32%
I STO w Słupsku A06 8 32%
I STO w Słupsku A07 8 32%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku A12 7 28%
SP w Potęgowie A01 6 24%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach A22 6 24%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku A13 5 20%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku A11 4 16%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku A15 4 16%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku A16 4 16%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach A25 1 4%

 

Klasy 6 SP

Szkoła Kod ucznia Liczba uzyskanych punktów w półfinale Procent
SP nr 2 w Ustce B09 22 96%
I STO w Słupsku B04 21 91%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku B12 20 87%
SP w Kobylnicy B15 20 87%
SP w Potęgowie B02 18 78%
SP w Potęgowie B03 18 78%
ZS w Damnicy B19 18 78%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku B11 17 74%
ZS w Damnicy B20 17 74%
ZS w Damnicy B21 17 74%
ZS w Damnicy B23 17 74%
SP w Kobylnicy B17 16 70%
I STO w Słupsku B05 15 65%
I STO w Słupsku B07 15 65%
SP w Kobylnicy B16 15 65%
I STO w Słupsku B08 12 52%
I STO w Słupsku B06 11 48%
SP nr 2 w Ustce B10 10 43%
ZS w Damnicy B22 10 43%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach B18 8 35%
SP w Zagórzycy B13 7 30%

 

Klasy 7 SP

Szkoła Kod ucznia Liczba uzyskanych punktów w półfinale Procent wyniku
SP w Kobylnicy C10 23 96%
SP w Potęgowie C01 21 88%
I STO w Słupsku C03 20 83%
I STO w Słupsku C02 16 67%
SP nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku C04 16 67%
SP nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku C06 15 63%
SP w Kobylnicy C11 13 54%
SP w Kobylnicy C12 13 54%
SP nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku C05 11 46%
SP nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku C07 9 38%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach C13 7 29%
SP nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku C09 5 21%
SP nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku C08 3 13%

 

Klasa 8 SP

Szkoła Kod ucznia Liczba uzyskanych punktów w półfinale Procent
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku D10 26 100%
SP w Kobylnicy D26 26 100%
I STO w Słupsku D05 24 92%
SP w Potęgowie D04 23 88%
SP nr 2 w Ustce D08 23 88%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku D13 23 88%
SP w Łupawie D20 23 88%
ZS w Damnicy D21 23 88%
SP w Potęgowie D02 21 81%
SP w Potęgowie D03 21 81%
I STO w Słupsku D06 21 81%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku D11 21 81%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku D19 21 81%
SP w Potęgowie D01 19 73%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach D25 19 73%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku D14 18 69%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku D15 18 69%
SP nr 2 w Ustce D09 17 65%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku D17 17 65%
SP nr 2 w Ustce D07 16 62%
Zespół Szkolno Przedszkolny w Siemianicach D24 14,5 56%
SP w Sycewicach D22 13 50%
SP nr3 im.J. Korczaka w Słupsku D16 8 31%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach D23 8 31%