Spotkanie z Tomaszem Czubakiem

0
277

Dnia 22 listopada 2019 roku naszą szkołę odwiedził Tomasz Czubak – lekkoatleta, aktualny rekordzista Polski w biegu na 400 metrów, mistrz świata w sztafecie 4×400 metrów. Barwnie i ciekawie opowiadał o swoich sukcesach i życiu osób profesjonalnie uprawiających sport, oraz wyrzeczeniem i ryzykiem które są z tym związane. Następnie nasz mistrz odpowiadał na przeróżne pytania zadawane przez uczniów naszej szkoły. Pan Tomasz Czubak przyniósł swoje najważniejsze trofea m.in. złoty medal z mistrzostw świata w lekkiej atletyce w Sevilli z 1999 roku. Pan Tomasz Czubak na co dzień pełni służbę w Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku.

Spotkanie zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem z naszym mistrzem. Pan Tomasz Czubak na zakończenie spotkania podarował naszej szkole symboliczną pałeczkę sztafetową ze swoim autografem.  Bogusław Cyrny