LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO KONKURSU „WSPANIAŁA SIÓDEMKA”

0
391

Do etapu szkolnego Powiatowego Konkursu Matematycznego „Wspaniała Siódemka” przystąpiło 325 uczniów z 17 szkół powiatu słupskiego. Do półfinału zakwalifikowało się 59 uczniów z 12 szkół. Warunkiem przejścia do półfinału było uzyskanie co najmniej 70% punktów.  Półfinał odbędzie się w Szkole w Łupawie już 22 lutego 2020r. o godz. 9.00. Gratulujemy uczestnikom konkursu!

KLASA VI

Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1. Pokultinis Natalia SP w Łupawie
2. Roman Filip SP w Łupawie
3. Boniecka Michalina SP w Łupawie
4. Szałacki Jakub SP z Odziałami Inegracyjnymi nr 10 w Słupsku
5. Krzewiński Szymon SP z Odziałami Inegracyjnymi nr 10 w Słupsku
6. Lubońska Marat SP z Odziałami Inegracyjnymi nr 10 w Słupsku
7. Grzeczka Oliwier SP z Odziałami Inegracyjnymi nr 10 w Słupsku
8. Szapiel Dominik SP z Odziałami Inegracyjnymi nr 10 w Słupsku
9. Kwiel Laura SP w Potęgowie
10. Hinca Natalia SP w Potęgowie
11. Domagała Kacper SP w Potęgowie
12. de Lubicz-Szeliska Wiktoria SP nr 3 w Ustce
13. Lisiak Jakub SP nr 2 w Ustce
14. Klimczewski Jakub SP nr 2 w Ustce
15. Krawczyk Jarosław Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach
16. Mielewczyk Patrycja Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach
17. Szymańska Zuzanna SP w Kwakowie
18. Małecka Emilia SP w Kwakowie
19.  Grzegorczyk Szymon SP w Kobylnicy
20. Natkaniec Mieszko STO w Słupsku
21. Wolski Krzysztof STO w Słupsku
22. Mikulski Stanisław STO w Słupsku
23. Lipiński Antoni STO w Słupsku
24. Dąbrowska Jaśmina STO w Słupsku
25. Kostarczyk Urszula STO w Słupsku
26. Barchanowska Julia SP nr 3 w Słupsku
27. Grondziewska Maja SP nr 3 w Słupsku
28. Żądełek Natalia SP nr 3 w Słupsku
29. Juśkiewicz Maria SP nr 3 w Słupsku
30. Formela Natasza SP w Zagórzycy

 

KLASA VII

Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1. Szydloch Olga Sp nr 2 w Ustce
2. Sajko Hanna SP w Kwakowie
3. Bujnowski Robert SP w Kwakowie
4. Jończyk Zuzanna SP w Kobylnicy
5. Chromińska Daria SP w Kobylnicy
6. Wojtaszek Paulina SP w Kobylnicy
7. Piasecki Aleksander STO w Słupsku
8. Jaśkiewicz Julia ZS w Damnicy
9. Jaworski Ewaryst ZS w Damnicy

 

KLASA VIII

Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1 Jaśniak Kinga SP z Odziałami Inegracyjnymi nr 10 w Słupsku
2 Puzdrowska Natalia SP z Odziałami Inegracyjnymi nr 10 w Słupsku
3 Baryła Igor SP z Odziałami Inegracyjnymi nr 10 w Słupsku
4 Szewczyk Hubert SP w Potęgowie
5 Niemkowicz Kamil SP nr 3 w Ustce
6 Godnicz Aleksandra Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach
7 Protas Kacper SP w Kwakowie
8 Bednarczyk Amelia SP w Kobylnicy
9 Nakoneczna Julia SP w Kobylnicy
10 Krzaczkowska Natalia SP w Kobylnicy
11 Kuczerowski Kamil STO w Słupsku
12 Pujanek Jakub SP nr 3 w Słupsku
13 Mikucki Krzysztof SP nr 3 w Słupsku
14 Plaga Dawid SP nr 3 w Słupsku
15 Spoczyńska Karolina SP nr 3 w Słupsku
16 Prądzyńska Marta SP nr 3 w Słupsku
17 Radziejewska Natalia SP nr 3 w Słupsku
18 Sulkowska Aleksandra SP nr 3 w Słupsku
19 Grzeszewska Dominika SP nr 3 w Słupsku
20 Gręźlikowski Mirosław ZS w Damnicy