WYNIKI PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „WSPANIAŁA SIÓDEMKA”

0
463

Serdecznie dziękujemy za udział w POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM  „WSPANIAŁA SIÓDEMKA”.  LISTA PONIŻEJ, NA FINAŁ ZAPRASZAMY 31 MARCA 2020 ROKU NA GODZINĘ 11.00 DO SP W ŁUPAWIE PIERWSZE 7 OSÓB Z POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII. 

WYNIKI PÓŁFINAŁU POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO  „WSPANIAŁA SIÓDEMKA”

KLASA VI

Lp. Szkoła kod ucznia Wynik procentowy
1 STO w Słupsku A23 92%
2 SP w Kobylnicy A19 88%
3 SP w Łupawie A01 84%
4 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku A05 84%
5 STO w Słupsku A22 84%
6 SP w Łupawie A03 80%
7 SP nr 3 w Ustce A12 80%
8 STO w Słupsku A24 76%
9 STO w Słupsku A25 76%
10 SP w Łupawie A02 72%
11 SP nr 2 w Ustce A14 72%
12 SP nr 3 w Słupsku A27 72%
13 SP nr 3 w Słupsku A28 72%
14 SP z Odziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku A07 68%
15 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku A08 68%
16 SP w Potęgowie A11 68%
17 SP w Potęgowie A10 64%
18 SP nr 2 w Ustce A13 64%
19 STO w Słupsku A21 64%
20 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku A06 60%
21 SP w Potęgowie A09 60%
22 STO w Słupsku A20 56%
23 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku A04 48%
24 SP w Kwakowie A18 48%
25 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach A15 44%
26 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach A16 44%
27 SP w Zagórzycy A30 40%
28 SP nr 3 w Słupsku A26 32%
29 SP nr 3 w Słupsku A29 16%

 

 

KLASA VII

Lp. Szkoła kod ucznia Wynik procentowy
1 SP w Kobylnicy B07 83%
2 STO w Słupsku B08 78%
3 SP w Kobylnicy B05 74%
4 Sp nr 2 w Ustce B02 70%
5 ZS w Damnicy B09 65%
6 SP w Kobylnicy B06 61%
7 ZS w Damnicy B10 57%
8 SP w Kwakowie B04 48%

 

KLASA VIII

Lp. Szkoła kod ucznia Wynik procentowy
1 STO w Słupsku C11 82%
2 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku C02 71%
3 SP w Kobylnicy C09 71%
4 SP nr 3 w Słupsku C17 71%
5 SP w Kobylnicy C10 61%
6 SP nr 3 w Słupsku C16 57%
7 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku C03 54%
8 SP nr 3 w Słupsku C12 50%
9 SP nr 3 w Słupsku C13 50%
10 SP nr 3 w Słupsku C14 46%
11 SP nr 3 w Słupsku C15 46%
12 SP nr 3 w Ustce C05 43%
13 SP w Kobylnicy C08 43%
14 SP w Potęgowie C04 39%
15 ZS w Damnicy C20 32%
16 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku C01 29%
17 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach C06 21%