Kontakt z pracownikami i nauczycielami szkoły

0
545

Możliwość konsultacji z nauczycielami prowadzącymi zajęcia z Państwa dziećmi poprzez dziennik elektroniczny oraz drogą mailową (wykaz maili poszczególnych nauczycieli poniżej)

Nazwisko i imię  nauczyciela Adres email
Awchimieni  Dorota ed.wczes.awchimieni@wp.pl
Batycka_Tetłak Zofia jezykpolskibatycka@wp.pl

geografiabatycka@wp.pl

Bohdanowicz Janina biol.przy.bohdanowicz@wp.pl
Buschmann Edyta j.pol.edyta.buschmann@gmail.com
Ciesielczyk Katarzyna ciesielczykkasia@gmail.com
Cyrny Beata beata.cyrny1@o2.pl
Damaszke Irena damaszkei@gmail.com
Górska Iwona mat.fiz.gorska@wp.pl
Hinca Barbara his.wf.hinca@wp.pl
Juszak-Kowalska Bożena pedagoglupawa@wp.pl 
Kierzkowska Wioletta 5latki.kierzkowska@wp.pl
Kochańska Agata przedszkolaki.kochanska@wp.pl
Ks. Tomasz Rychłowski ks.religia@wp.pl
Malek Zuzanna muzplakaszmalek@wp.pl
Nowak Aleksandra 0b.nowak.pl@gmail.com
Olborska Agnieszka angielski.agnieszkaolborska@gmail.com
Olborska Katarzyna jniem_kolborska@o2.pl
Orzechowska Aleksandra edu.przedsz.kl0a.orzechowska@gmail.com
Pietrykowska Ewa eduklasa1a@gmail.com
Princ Paulina psychologlupawa@wp.pl
Pokultinis Monika matematyka.pokultinis@o2.pl
Raszewska Beata angielski346@wp.pl
Rejtner Kamila j.polski.rejtner@gmail.com
Siłka Roman wf.silka@wp.pl
Sitowska Iwona iwona.sitowska1@gmail.com
Szadzińska Beata rel.kasz.szadzinska@gmail.com
Szpakowicz Bożena bszpakowicz22@gmail.com
Szymborska Monika 4latki.monikaszymborska@wp.pl
Wajerowicz Ewa his.wos.wajer@wp.pl
Warczak Maria mat.warczak@wp.pl
Włodarska-Zabieglik Helena chem.biol.helwz@o2.pl

Wsparcie psychologa i pedagoga dla rodziców, uczniów i nauczycieli naszej szkoły odbywać się będzie drogą mailową poprzez dziennik elektroniczny. Z psychologiem i pedagogiem możecie się Państwo kontaktować w godzinach :

DNI PEDAGOG PSYCHOLOG
Poniedziałek 9.00-12 oraz 15.00-17.00   9.00-11.00 oraz 16.00-17.00
Wtorek 8.00-12.30  11.30 -15.00
Środa 8.00-11.00 oraz 15.00-17.00                 –
Czwartek 8.00- 13.00 15.00-17.00
Piątek 8.00-10.30 11.30-14.00

 Pedagog: pedagoglupawa@wp.pl
Psycholog: psychologlupawa@wp.pl