W czwartek 18 czerwca uczniowie klasy pierwszej i drugiej udali się do ŚDS w Potęgowie, aby obejrzeć przygotowany przez jego podopiecznych spektakl pt.: „Akademia Pana Kleksa”. W przedstawieniu poruszono bardzo ważne dla dzieci sprawy związane z zasadami dobrego wychowania. Aktorzy z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role, co bardzo spodobało się młodym widzom. Wspaniała scenografia i stroje sprawiły, że dzieci z wielkim zaciekawieniem obejrzały spektakl, wynagradzając aktorów owacją na stojąco. Dziękujemy zarówno opiekunom, jak i aktorom za zaproszenie i bardzo ciepłe przyjęcie. To była świetna lekcja dobrego wychowania, kultury i tolerancji. Dziękujemy !!!






