środa, 24 czerwca, 2026
PLAN LEKCJI
E-DZIENNIK

Strona główna Aktualności  Zakończyliśmy Trening Umiejętności Społecznych dla uczniów klas II i III! 

 Zakończyliśmy Trening Umiejętności Społecznych dla uczniów klas II i III! 

0
 Zakończyliśmy Trening Umiejętności Społecznych dla uczniów klas II i III! 

Przez ostatnie tygodnie nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach TUS, podczas których uczyli się rozpoznawać i nazywać emocje oraz poznawali sposoby radzenia sobie ze złością, strachem i stresem. Nie zabrakło wielu ciekawych aktywności i dobrej zabawy!

🎭 Wcielaliśmy się w różne role i ćwiczyliśmy właściwe reakcje w codziennych sytuacjach.
🧠 Tworzyliśmy własne gniotki antystresowe, które pomagają wyciszyć emocje.
💚 Przygotowaliśmy „Apteczki emocji”, pełne sprawdzonych sposobów na poprawę samopoczucia.
🎲 Graliśmy w gry i wykonywaliśmy zadania rozwijające współpracę, empatię i umiejętność komunikacji.
😊 Uczyliśmy się, że każda emocja jest ważna i warto o niej rozmawiać.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, otwartość i mnóstwo pozytywnej energii! ❤️

Zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych prowadziła pani Kamila Brzezicka.

Przejdź do treści