Ranking po dwóch turniejach Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego

0
746

Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta:
Klasa IV                                                                                         
  1.Kinga Gliniecka            SP Lipnica      98 pkt.
   Katarzyna Dygulska          SP Łupawa         98 pkt.
2.  Karolina Dygulska           SP Łupawa        92 pkt.
3. Agata Rudnik        SP Borowy Młyn            84 pkt.
4.Wiktoria Schuetza       SP Lipnica       80 pkt.
5. Marta Rudnik        SP Lipnica             44 pkt.
6.Dominika Lemańczyk                          42 pkt.
7. Magdalena Trawczyńska     SP Potęgowo       40 pkt.
Klasa V-VI
1.Agata Trzecińska     SP Borowy Młyn               100 pkt.
2. Daria Krzoska       SP Borowy Młyn             96 pkt.
3.  Klaudia Szewczyk      SP Potęgowo     90 pkt.
4.Izabela Pińkowska                   SP Potęgowo       88 pkt.
5.Patrycja Kalamaszek               SP Łupawa      82 pkt
6. Klaudia Litych              SP Skórowo      44 pkt
7.Weronika Fąk        SP Łupawa       40 pkt
8.Weronika Łukasiewicz SP Potęgowo     38 pkt.
Chłopcy:
Klasa IV
1.  Cezary Bentowski      SP Borowy Młyn           100 pkt.
2.      Kacper Zientarski                    SP Łupawa   96 pkt.
3.      Hubert Mikołajczyk                 SP Potęgowo    84 pkt.
4.      Michał Woźniakowski  SP Potęgowo        76 pkt
5.      Konrad Rumuński    SP Potęgowo       64 pkt.
6.      Spiczak-Brzeziński       SP Lipnica      46 pkt.
7.      Mateusz Reszka        SP Lipnica        46 pkt.
8.      Pascal Lipiński             SP Borowy Młyn      44 pkt.
   
Pupka Lipiński             SP Lipnica           44 pkt.
9.      Rudnik         SP Lipnica         40 pkt.
10.  Lipiński       SP Lipnica        38 pkt.
  Kacper Rybacki           SP Łupawa         38 pkt.
11.  Sztulka                        SP Potęgowo      34 pkt.
Piotr Fitowski         SP Potęgowo       34 pkt.
12.  Pytkowski         SP Potęgowo           32 pkt.
13.  Droński              SP Potęgowo          30 pkt.
14.  Hubert Lubasiński        SP Łupawa      26  pkt.  
Klasa V-VI
1.      Artur Dargas    SP Półczno      98 pkt.
2.      Cezary Nicia      SP Borowy Młyn   92 pkt.
3.      Rafał Literski       SP Skórowo     88 pkt.
4.      Oskar Kleba        SP Skórowo         84 pkt.
5.      Dawid Tutkowski      SP Potęgowo       80 pkt.
    Filip Rudnik              SP Borowy Młyn         80 pkt.
6.      Marcin Formela      SP Skórowo      68 pkt.
7.      Jacek Właśniak       SP Potęgowo         64 pkt.
8.      Tomasz Śpiółek       SP Lipnica     50 pkt.
9.      Kewni Pupka-Lipiński SP Lipnica       42 pkt.
10.  Jakub Grzelak       SP Skórowo       36 pkt.
11.  Piotr Krasnoborski SP Potęgowo    32 pkt.
Szczerba          32 pkt.
12.  Kamil Świderski   SP Łupawa    30 pkt.
Paweł Spiczak-Brzeziński        SP Lipnica     30 pkt.
13.  Wasilewski      SP Półczno   28 pkt.
14.  Emil Kwiatkowski     SP Potęgowo    24 pkt.
15.  Gafka     SP Potęgowo        22 pkt.
16.  Tomasz Borzyszkowski       20 pkt.
17.  Dominik Buczkowski               SP Borowy Młyn   18 pkt.
18.  Wiktorzak                16 pkt.
19.  Przemysław Bigus                    SP Półczno    14 pkt.
20.  Artur Wera     SP Półczno    12  pkt. 
Gimnazjum
Dziewczęta:
1.      Paulina Bigus     Gimnazjum Półczno   100 pkt.
2.      Agata Kułakowska    Gimnazjum Łupawa        92 pkt.
3.      Weronika Trzeciakowska        Gimnazjum Półczno      90 pkt.
4.      Weronika Wójcik    Gimnazjum Borowy Młyn   86 pkt.
5.      Weronika Różańska      Gimnazjum Łupawa   84 pkt.
6.      Martyna Cygan     Gimnazjum Potęgowo      46 pkt.
7.      Anna Mikulak        Gimnazjum Łupawa        42  pkt.
8.      Katarzyna Labuda     Gimnazjum Łupawa   38 pkt.
9.      Paulina Okuńska     Gimnazjum Łupawa      36 pkt.
Chłopcy:
1.      Kamil Topka      Gimnazjum Borowy Młyn    100 pkt.
2.      Daniel Gierszewski     Gimnazjum Półczno  92 pkt.
3.      Krzysztof Kulik     Gimnazjum Potęgowo    88 pkt.
4.      Kacper Kreft      Gimnazjum Półczno     86 pkt.
5.      Krzysztof Kiedrowicz  Gimnazjum Półczno    84 pkt.
6.      Robert Pawłowski   Gimnazjum Potęgowo  82 pkt.
7.      Krystian Trubiej     Gimnazjum Łupawa  78 pkt.
Damian Bigus   Gimnazjum Półczno  78 pkt.
8.      Patryk Czyryca     Gimnazjum Półczno     66 pkt.
9.      Mateusz Kleba    Gimnazjum Potęgowo     62 pkt.
10.  Kamil Zabiegły   Gimnazjum Potęgowo    58 pkt.
11.  Patryk Wysota     Gimnazjum Łupawa       56  pkt.        
   
Krystian Rymon-Lipiński    Gimnazjum Lipnica   56 pkt.
12. Kamil Adamowicz    Gimnazjum Łupawa      26 pkt.