Podziękowania dla Wolontariuszy

0
710

W dniu 2.03.2015 roku uczniowie z naszej szkoły wraz z Wolontariuszami Gminnego Ośrodka Kultury w Potęgowie  udali się do Urzędu Miasta Słupsk na  uroczyste wręczenie dyplomów wszystkim Wolontariuszom, którzy kwestowali na rzecz Słupskiego Hospicjum Miłosierdzia Bożego. Na  początku spotkania Pani Teresa Jerzyk dyrektor  słupskiego hospicjum podsumowała akcję  na cmentarzach powiatu słupskiego i  serdeczne podziękowała wszystkim wolontariuszom. Potem podziękował wszystkim Wolontariuszom za dobre serce i poświęcony czas Prezydent Miasta Słupsk Pan Robert Biedroń, a następnie osobiście wręczył podziękowania.  Na  spotkaniu naszą szkołę  i Parafię Łupawa reprezentowali: p. Bożena Mrozek,  p. Iwona Górska,  Sandra Pisarek, Weronika Dąbrowska, Przemysław Haręża, Dagmara Bednarek i Karolina Dygulska.  Podziękowania  otrzymali: Hubert Lubasiński, Patrycja Kula, Klaudia Małkowska, Natalia Miloch,  Kacper  Rybacki, Sandra Pisarek, Karolina  Dygulska, Katarzyna Dygulska,  Karolina Dubacka, Dagmara Bednarek, Przemysław Haręża i Weronika Dąbrowska.