Wyniki końcowe III turnieju XI edycji MLTS

0
582

WYNIKI KOŃCOWE III TURNIEJU XI EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO – ŁUPAWA 16.03.2017

SZKOŁA PODSTAWOWA

DZIEWCZĘTA:

KLASY III i młodsze:

1. Michalina Boniecka – SP Łupawa

2. Agata Żyźniewska – SP Półczno

3. Natalia Pokultinis – SP Łupawa

4. Julia Lipka – SP Potęgowo

5. Kinga Sobierańska – SP Łupawa

6. Patrycja Boetcher – SP Potęgowo

7. Katarzyna Nieborek – SP Łupawa

8. Maja Wasilewska – SP Łupawa

9. Sandra Gorzkowska – SP Łupawa

10. Patrycja Kropidłowska – SP Łupawa

11. Agata Lipka – SP Potęgowo

12. Julia Domagała – SP Łupawa

KLASY IV i młodsze:

1. Wiktoria Dolny – SP Szczenurze

2. Paulina Paliczek – SP Łupawa

3. Katarzyna Gajda – SP Szczenurze

4.Martyna Piołunkowska – SP Potęgowo

5. Aleksandra Dubacka – SP Łupawa

6. Julia Wesołowska – SP Potęgowo

7. Dominika Pińkowska – SP Potęgowo

8. Maja Boguszewska – SP Potęgowo

9. Maja Łangowska – SP Półczno

KLASY V/VI

1. Dominika Pawłowska – SP Łupawa

2. Amelia Kucwaj – SP Łupawa

3. Zuzanna Kucwaj – SP Łupawa

4. Monika Renka – SP Łupawa

5-8. Paulina Paliczek – SP Łupawa

Aleksandra Dubacka – SP Łupawa

Zuzanna Wojciechowska – SP Łupawa

Zuzanna Zabieglik – SP Łupawa

9. Amelia Szczepaniak SP Łupawa

CHŁOPCY

KLASY III i młodsi

1. Adam Gałafin – SP Szczenurze

2.Maciej Michalski – SP Łupawa

3.Paweł Pilipionek – SP Łupawa

4. Remigiusz Hinc – SP Łupawa

5. Krzysztof Sakowicz – SP Potęgowo

6. Filip Augustynowicz – SP Łupawa

7.Igor Okrój – SP Potęgowo

8. Mateusz Kucwaj – SP Łupawa

9. Filip Roman – SP Łupawa

10.Maksymilian Siluta – SP Półczno

11. Filip Mateja – SP Łupawa

12. Bartosz Głowacki – SP Potęgowo

13. Kacper Suder – SP Potęgowo

14. Karol Boniecki – SP Łupawa

KLASY IV i młodsi

1. Igor Żółciński – SP Potęgowo

2. Tomasz Trubiej – SP Łupawa

3. Jan Muller – SP Potęgowo

4. Filip Kozioł – SP Łupawa

5. Paweł Gałafin – SP Szczenurze

6. Szymon Chwal – SP Łupawa

7. Michał Młynarczyk – SP Łupawa

KLASY V/VI

1. Maciej Żyźniewski – SP Półczno

2. Adam Brzozowski – SP Łupawa

3. Karol Dargas – SP Półczno

4. Łukasz Socha – SP Szczenurze

5. Paweł Paliczek – SP Łupawa

6-8. Bartosz Mroczek – SP Łupawa

Tomasz Trubiej –  SP Łupawa

Łukasz Kapiszka – SP Półczno

9-11. Błażej Grabarski – SP Szczenurze

Krzysztof Toczyński – SP Łupawa

Hubert Dwulit – SP Potęgowo

12. Dawid Węgrzecki – SP Szczenurze

13-18. Hubert Szewczyk – SP Potęgowo

Konrad Benkowski – SP Łupawa

Piotr Fąk – SP Łupawa

Mateusz Kozioł – SP Łupawa

Szymon Rybacki – SP Łupawa

 

Patryk Kozak – SP Łupawa