III Turniej XI edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego

0
689

W dniu 15.03.2017r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Łupawie odbył się III turniej XI edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. W zawodach wzięło udział 97 uczestników ze szkół Powiatu Słupskiego i Bytowskiego między innymi z Łupawy, Potęgowa, Półczna i Szczenurza.

Przed rozpoczęciem zawodów miała miejsce ceremonia wręczenia nagród dla dzieci, które uczestniczyły w poprzednich zawodach „Mój pierwszy tenisowy krok”. Za pierwsze trzy miejsca młodzi adepci tenisa stołowego otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy Zespole Szkół w Łupawie: medale, dyplomy oraz koszulki z logo szkoły.

Nagrody otrzymali:
wśród dziewcząt:
1. Natalia Pokultinis – SP Łupawa
2. Marcelina Boniecka – SP Łupawa
3. Julia Lipka – SP Potęgowo

wśród chłopców:

1. Paweł Pilipionek – SP Łupawa

2. Remigiusz Hinc – SP Łupawa

3. Igor Okrój – SP Potęgowo.

Pozostałe dzieci, które startowały w kategorii klas III i młodszych otrzymały nagrody ufundowane przez panią Aleksandrę Siluta z Półczna. Podczas III Turnieju XI edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego większość pojedynków stała na bardzo wysokim poziomie. Jak zwykle było wiele emocji i sportowej walki. Wszystkich chętnych zapraszamy na następny turniej, który odbędzie się 26.04.2017r. w sali sportowej w Zespole Szkół w Łupawie.