Ranking po IV turniejach XI edycji MLTS

0
605

RANKING PO IV TURNIEJACH XI EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO – ŁUPAWA 10.05.2017

SZKOŁA PODSTAWOWA

DZIEWCZĘTA:

KLASY III i młodsze:

1. Michalina Boniecka – SP Łupawa 148 pkt.

2. Natalia Pokultinis – SP Łupawa 144 pkt.

3. Agata Żyźniewska – SP Półczno 136 pkt.

4. Julia Lipka – SP Potęgowo 132 pkt.

5. Kinga Sobierańska – SP Łupawa 130 pkt.

6. Patrycja Boetcher – SP Potęgowo 110 pkt.

7. Katarzyna Nieborek – SP Łupawa 108 pkt.

8. Maja Wasilewska – SP Łupawa 102 pkt.

9. Agata Lipka – SP Potęgowo 98 pkt.

10. Sandra Gorzkowska – SP Łupawa 72 pkt.

11.Patrycja Kropidłowska – SP Łupawa 70 pkt.

12. Julia Domagała – SP Łupawa 56 pkt.

13. Anna Grzegorczyk – SP Łupawa 40 pkt.

KLASY IV i młodsze:

1. Paulina Paliczek – SP Łupawa 198 pkt.

2. Aleksandra Dubacka – SP Łupawa 184 pkt.

3. Julia Wesołowska – SP Potęgowo 172 pkt.

4. Maja Boguszewska – SP Potęgowo 160 pkt.

5. Martyna Piołunkowska – SP Potęgowo 130 pkt.

6. Maja Łangowska – SP Półczno 124 pkt.

7. Dominika Pińkowska – SP Potęgowo 122 pkt.

8. Wiktoria Dolny – Szczenurze 50 pkt.

9. Katarzyna Gajda – SP Szczenurze 46 pkt.

KLASY V/VI

1. Dominika Pawłowska – SP Łupawa 200 pkt.

2. Amelia Kucwaj – SP Łupawa  190 pkt.

3. Zuzanna Kucwaj – SP Łupawa 186 pkt.

4. Monika Renka – SP Łupawa 165 pkt.

5. Zuzanna Wojciechowska – SP Łupawa 161 pkt.

6. Zuzanna Zabieglik – SP Łupawa 159 pkt.

7. Paulina Paliczek – SP Łupawa 124 pkt.

8. Amelia Szczepaniak SP Łupawa 70 pkt.

9. Justyna Paczuła – SP Łupawa 44 pkt.

10. Aleksandra Dubacka – SP Łupawa 39 pkt.

CHŁOPCY

KLASY III i młodsi

1. Paweł Pilipionek – SP Łupawa 146 pkt.

2. Maciej Michalski – SP Łupawa 138 pkt.

3. Igor Okrój – SP Potęgowo 126 pkt.

4. Filip Augustynowicz – SP Łupawa 118 pkt.

Filip Roman – SP Łupawa 118 pkt.

5. Maksymilian Siluta – SP Półczno 108 pkt.

6. Krzysztof Sakowicz – SP Potęgowo 106 pkt.

7. Remigiusz Hinc – SP Łupawa 92 pkt.

8. Kacper Suder – SP Potęgowo 90 pkt.

9. Mateusz Kucwaj – SP Łupawa 80 pkt.

10. Maciej Zander – SP Półczno 78 pkt.

11. Filip Mateja – SP Łupawa 66 pkt.

12. Bartosz Głowacki – SP Potęgowo 58 pkt.

13. Karol Boniecki – SP Łupawa 52 pkt.

14. Adam Gałafin – SP Szczenurze 50 pkt.

KLASY IV i młodsi

1. Tomasz Trubiej – SP Łupawa 194 pkt.

Igor Żółciński – SP Potęgowo 192 pkt.

2. Filip Kozioł – SP Łupawa 188 pkt.

3. Jan Muller – SP Potęgowo 176 pkt.

4. Michał Młynarczyk – SP Łupawa 110 pkt

5. Gracjan Litych – SP Potęgowo 86 pkt.

6. Szymon Chwal – SP Łupawa 82 pkt.

7. Kacper Krasowski- SP Potęgowo 78 pkt.

8. Paweł Gałafin – SP Szczenurze 42 pkt

9. Maciej Leśniewski- SP Potęgowo 40 pkt.

10. Jakub Ososiński – SP Potęgowo 36 pkt.

KLASY V/VI

1. Maciej Żyźniewski – SP Półczno 198 pkt.

2. Adam Brzozowski – SP Łupawa 194 pkt.

3. Paweł Paliczek – SP Łupawa 164 pkt.

4. Krzysztof Toczyński – SP Łupawa 162 pkt.

5. Karol Dargas – SP Półczno 138 pkt.

6. Bartosz Mroczek – SP Łupawa 134 pkt.

7. Mateusz Kozioł – SP Łupawa 123 pkt.

Łukasz Kapiszka – SP Półczno 123 pkt.

8. Konrad Benkowski – SP Łupawa 119 pkt

9. Szymon Rybacki – SP Łupawa 114 pkt.

10. Patryk Kozak – SP Łupawa 105 pkt.

11. Kacper Augustynowicz – SP Łupawa 96 pkt.

Piotr Fąk – SP Łupawa 87 pkt.

12. Kacper Nastały – SP Łupawa 72 pkt.

13. Hubert Szewczyk – SP Potęgowo 67 pkt.

14. Tomasz Trubiej –  SP Łupawa 65 pkt.

15. Łukasz Socha – SP Szczenurze 44 pkt.

16. Błażej Grabarski – SP Szczenurze 32 pkt.

Hubert Dwulit – SP Potęgowo 32 pkt.

17. Dawid Węgrzecki – SP Szczenurze 28 pkt

 

18. Emil Sokołowski – SP Łupawa 25 pkt.