Wyniki końcowe IV turnieju XI edycji MLTS

0
555

WYNIKI KOŃCOWE IV TURNIEJU XI EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO – ŁUPAWA 10.05.2017

SZKOŁA PODSTAWOWA

DZIEWCZĘTA:

KLASY III i młodsze:

1. Michalina Boniecka – SP Łupawa

2. Natalia Pokultinis – SP Łupawa

3. Kinga Sobierańska – SP Łupawa

4. Agata Żyźniewska – SP Półczno

5. Julia Lipka – SP Potęgowo

6. Anna Grzegorczyk – SP Łupawa

7. Sandra Gorzkowska – SP Łupawa

8. Agata Lipka – SP Potęgowo

9. Katarzyna Nieborek – SP Łupawa

10. Maja Wasilewska – SP Łupawa

11. Patrycja Boetcher – SP Potęgowo

12. Julia Domagała – SP Łupawa

KLASY IV i młodsze:

1. Paulina Paliczek – SP Łupawa

2. Aleksandra Dubacka – SP Łupawa

3. Julia Wesołowska – SP Potęgowo

4. Martyna Piołunkowska – SP Potęgowo

5. Maja Łangowska – SP Półczno

6. Maja Boguszewska – SP Potęgowo

7. Dominika Pińkowska – SP Potęgowo

KLASY V/VI

1. Dominika Pawłowska – SP Łupawa

2. Amelia Kucwaj – SP Łupawa

3. Zuzanna Kucwaj – SP Łupawa

4. Zuzanna Wojciechowska – SP Łupawa

5-6. Monika Renka – SP Łupawa

Paulina Paliczek – SP Łupawa

7. Zuzanna Zabieglik – SP Łupawa

8. Amelia Szczepaniak SP Łupawa

CHŁOPCY

KLASY III i młodsi

1. Paweł Pilipionek – SP Łupawa

2. Maciej Michalski – SP Łupawa

3. Filip Roman – SP Łupawa

4. Mateusz Kucwaj – SP Łupawa

5. Igor Okrój – SP Potęgowo

6. Maksymilian Siluta – SP Półczno

7. Filip Augustynowicz – SP Łupawa

8. Filip Mateja – SP Łupawa

9. Maciej Zander – SP Półczno

10. Krzysztof Sakowicz – SP Potęgowo

11. Kacper Suder – SP Potęgowo

12. Karol Boniecki – SP Łupawa

KLASY IV i młodsi

1. Filip Kozioł – SP Łupawa

2. Tomasz Trubiej – SP Łupawa

3. Igor Żółciński – SP Potęgowo

4. Jan Muller – SP Potęgowo

5. Szymon Chwal – SP Łupawa

KLASY V/VI

1. Maciej Żyźniewski – SP Półczno

2. Adam Brzozowski – SP Łupawa

3. Karol Dargas – SP Półczno

4. Krzysztof Toczyński – SP Łupawa

5-6. Łukasz Kapiszka – SP Półczno

Mateusz Kozioł – SP Łupawa

7. Paweł Paliczek – SP Łupawa

8. Kacper Augustynowicz – SP Łupawa

9. Konrad Benkowski – SP Łupawa

10-15. Bartosz Mroczek – SP Łupawa

Tomasz Trubiej –  SP Łupawa

Hubert Szewczyk – SP Potęgowo

Piotr Fąk – SP Łupawa

Szymon Rybacki – SP Łupawa

Patryk Kozak – SP Łupawa

GIMNAZJUM

DZIEWCZĘTA

1. Dominika Pawłowska – SP Łupawa

2. Agata Hapka – Gim. Półczno

3-4.  Amelia Kucwaj – SP Łupawa

Martyna Chwal – Gim. Łupawa

5-8. Justyna Dubacka – Gim. Łupawa

Zuzanna Kucwaj – SP Łupawa

Karolina Stoltmann – Gim. Półczno

Ewelina Gardzielewska – Gim. Łupawa

9. Julia Zabieglik – Gim. Łupawa

CHŁOPCY

1. Adam Brzozowski – SP Łupawa

2. Maciej Żyźniewski – SP Półczno

3. Michał Pepliński – Gim. Półczno

4. Michał Lange – Gim Potęgowo

5. Grzegorz Borek – Gim. Łupawa

6. Łukasz Szczepaniak – Gim. Łupawa

7-8. Kacper Szwarc – Gim. Potęgowo

Patryk Suder – Gim. Łupawa

9-10. Michał Bednarek – Gim. Łupawa

Seweryn Pela – Gim. Półczno

11-14. Michał Muszyński – Gim. Łupawa

Miłosz Skwarek – Gim. Łupawa

Amadeusz Engel – Gim. Łupawa

Dawid Wolf – Gim. Łupawa

15-16. Jakub Szkuć – Gim. Łupawa

Mateusz Raniszewski – Gim. Łupawa

 

Sklasyfikowanych jest 84 uczniów.