Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

0
1574

Bardzo udany występ zanotowali tenisiści stołowi, którzy startowali w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego im. Józefa Lisieckiego w Nowej wsi Lęborskiej, który odbył się w dniu 2.04.2016r.W silnej stawce kilkunastu chłopców ze Szkoły Podstawowej w Łupawie bardzo dobreII m-ce wywalczył Adam Brzozowski, ulegając w finale uczniowi Szkoły Podstawowej Leśnicach po bardzo zaciętym pojedynku 3 : 2. Miejsce IV zajął Łukasz Szczepaniak, VII m-ce Ksawery Kowalski , VIII m-ce Michał Muszyński. Dziewczęta – Dominika Pawłowska, Zuzanna Kucwaj, Amelia Kucwaj i Paulina Paliczek zajęły odpowiednio miejsca od V do VIII .Warto podkreślić debiut na zawodach tej rangi najmłodszej uczestniczki turnieju dziewcząt Pauliny Paliczek, uczennicy klasy III Szkoły Podstawowej w Łupawie.