DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

0
579

6 marca  2020 r. w Szkole Podstawowej w Łupawie odbyła się uroczystość z okazji  Międzynarodowego Dnia Kobiet, przygotowana przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego – p. Kamilę Rejtner oraz uczniów z klasy VIII – Kamilę Zientarską, Kacpra Augustynowicza i Witolda Waryło.
Na początku spotkania, w formie prezentacji multimedialnej  przedstawiono historię Dnia Kobiet oraz wiadomości na temat obchodów święta w różnych krajach na świecie. Następnym punktem programu było rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą fryzurę. Dziewczęta z klas IV – VIII zaprezentowały fantazyjne uczesania i upięcia, natomiast jury doceniło starania wszystkich uczestniczek i zadecydowało o przyznaniu słodkich nagród wszystkim damom. Każda uczennica wyglądała bowiem tego dnia wyjątkowo. Potem chłopcy z poszczególnych klas odczytali specjalne życzenia dla swoich koleżanek. Starali się bardzo, aby ten dzień uczynić miłym i sympatycznym.
Na koniec Witold Waryło pięknie zaśpiewał utwór Marka Grechuty pt.”Będziesz moją panią”, za wykonanie którego został przez wszystkie zebrane panie nagrodzony gromkimi brawami.  Dzień był pełen wrażeń i uśmiechów, czego dowodem są poniższe zdjęcia.    Kamila Rejtner