Dzień Dziecka w naszej szkole-klasy III SP

0
186

Międzynarodowy Dzień Dziecka to dzień, na który czekają dzieci z z niecierpliwością  przez cały rok. W tym roku ten dzień obchodzą nie tylko uczniowie naszej szkoły, a także dzieci z Ukrainy, które uczęszczają do naszej szkoły.

Klasy trzecie i dzieci z Ukrainy rozpoczęły świętowanie już w poniedziałek 30 maja. Wyruszyły do Multikina w Słupsku na film przygodowy ,, Detektyw Bruno”. Projekcja tego filmu dała nam  możliwość  rozmowy na wiele ważnych współczesnych tematów jak: wartość współpracy w grupie, wspólnego działania oraz dążenia do celu przy zachowaniu zasad empatii, życzliwości wobec innych.

01.06.2022 czekała na nas niespodzianka.

Najpierw mogliśmy pobawić się dużymi klockami. Uruchomiliśmy swoją wyobraźnię  i wybudowaliśmy wiele niezwykłych budowli. Następnie czekała na nas kolejna niespodzianka- pizza.  Wszyscy zjedli ją ze smakiem, byli tacy, którzy zjedliby chętnie jeszcze jedną porcję. Na koniec dostaliśmy słodki upominek. To był naprawdę wspaniały dzień. Ewa Pietrykowska