LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO FINAŁU II WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO ONLINE „DZIECIĘCE INTERPRETACJE TWÓRCZOŚCI POLSKICH NOBLISTÓW”

0
351

Z przyjemnością informujemy, że do trzeciego etapu II Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Online „Dziecięce interpretacje twórczości polskich noblistów”, organizowanego pod Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Wójta Gminy Potęgowo, zakwalifikowały się następujące osoby:

Kategoria klas IV-VI

  1. Julia Mazurek, kl. V – Szkoła Podstawowa im. Lucjana Kowalskiego w Skórowie
  2. Małgorzata Sipa V – Szkoła Podstawowa im. Lucjana Kowalskiego w Skórowie
  3. Anna Puchacz, kl. VI – Szkoła Podstawowa im. Lucjana Kowalskiego w Skórowie
  4. Magdalena Kozłowska, VI – Szkoła Podstawowa im. Lucjana Kowalskiego w Skórowie
  5. Marcel Kozikowski, kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu Gdańskim
  6. Monika Kurdziel, kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu Gdańskim
  7. Hubert Patyna, kl. VI – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
  8. Maciej Łątka, kl. IV – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
  9. Julianna Zawacka, kl. VI – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łupawie
  10. Jagoda Zawacka, kl. V – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łupawie
  11. Anna Nowicka, kl. VI – Szkoła Podstawowa w Gostkowie
  12. Michalina Bukowska, kl. V – Szkoła Podstawowa w Gostkowie
  13. Dorota Kosakowska, kl. V – Szkoła Podstawowa w Gostkowie
  14. Maja Knap, kl. V – Szkoła Podstawowa we Włynkówku
  15. Hanna Garbaczewska, kl. IV – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
  16. Maja Kendyś, kl. IV – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
  17. Aleksy Ryjewski, kl. V – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
  18. Agata Sech, kl. V – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
  19. Małgorzata Gontarz, kl. VI – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
  20. Anu Tomaszewska, kl. IV – Katolicka Szkoła Podstawowa Świętej Rodziny z Nazaretu – Ziarno w Słupsku
  21. Laura Bartkowska, kl. IV – Katolicka Szkoła Podstawowa Świętej Rodziny z Nazaretu – Ziarno w Słupsku
  22. Aleksandra Wąsowicz, kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku
  23. Michał Szydłowski, kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku

Kategoria klas VII-VIII

  1. Zofia Giedrojć, kl. VIII – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
  2. Nikola Mikucka, kl. VII – Szkoła Podstawowa we Włynkówku
  3. Julia Muczke, kl. VIII – Szkoła Podstawowa we Włynkówku
  4. Karolina Brzęczek-Eklov, kl. VIII – Szkoła Podstawowa w Straszynie
  5. Agata Ramczyk, kl. VII – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
  6. Maja Dziembowska, kl. VII – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
  7. Franciszek Wojtkiewicz, kl. VIII – Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

 

Prezentacje oraz zgłoszenia w/w uczniów spełniły wymogi formalne konkursu.

Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do rozwoju predyspozycji artystycznych.

Organizatorki konkursu: Zofia Batycka-Tetłak, Beata Szadzińska