Dzieci z grupy 4, 5- latków odwiedziły dzisiaj Nadleśnictwo w Łupawie🌳🌲🌿.
W ramach krótkich, spontanicznych zajęć edukacyjnych, przedszkolaki 👧🏻🧒🏻zapoznały się z zielnikiem 🌿🌱 oraz obejrzały film o tematyce przeciwpożarowej🔥. Dzieci otrzymały również zadanie do wykonania. 😎
Bardzo dziękujemy Pani Agacie Kropidłowskiej za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas i ogrom wiedzy. 💗











