Sukcesy w konkursie matematycznym Kangur 2011

0
1498

W dniu 31maja br. odbierali nagrody laureaci Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR 2011”. Wśród laureatów znalazł sie  uczeń nasze szkoły  Rafał Okuński- ucz klasy Ib gimnazjum. Uczeń ten rok rocznie dzielnie walczy z najlepszymi matematykami w swojej kategorii i osiąga sukcesy w czołówce.W powyższym konkursie z naszej szkoły brało udział 38 uczniów. Zmagając się z trudnościami zadań matematycznych wyróżnienie I-go stopnia otrzymali również następujący uczniowie:

  • Patryk Wysota – ucz kl IIa gimnazjum
  • Dawid Maksymowski – ucz kl Va SP
  • Paweł Okuński – ucz kl IIIb SP

Laureatowi , uczniom wyróżnionym, jak również pozostałym uczestnikom, którzy odważnie wzięli udział w tym konkursie serdeczne podziękowanie i życzenia dalszych sukcesów, wytrwałości w pogłębianiu wiedzy i umiejętności matematycznych  składa szkolny koordynator konkursu -Maria Warczak.

Bardzo dziękuje również rodzicom tych uczniów, za sfinansowanie ich uczestnictwa  w konkursie „KANGUR 2011”. Zapraszam do dalszej współpracy w następnym roku szkolnym.