KOLEJNE ZWYCIĘSTWA TENISISTÓW Z UKS „TĘCZA” ŁUPAWA

0
127

Tenisiści stołowi UKS „Tęcza” rozegrali dwa kolejne mecze w ramach rozgrywek IV ligi tenisa stołowego mężczyzn w województwie pomorskim. 27 lutego zespół tenisistów rywalizował z wiceliderem rozgrywek Miejskim Klubem Sportowym w Debrznie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem UKS „Tęczy” 10:4. Dzięki temu zwycięstwu nasi tenisiści umocnili się na pozycji lidera w grupie A IV ligowych rozgrywek. W dniu 01.03.2021 r. gościliśmy w Łupawie zespół ZSP „Jedynka” Bytów. Odnieśliśmy wysokie zwycięstwo 10:1 nie dając żadnych szans rywalom.

Do zakończenia rozgrywek w I rundzie zostały trzy spotkania . W sobotę 06.03.2021 r. o godzinie 13.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Łupawie im. Adama Mickiewicza w Łupawie rozegrany zostanie mecz z LKS „Granit” Koczała. W następnej kolejności zagramy z C.S.T. Czarne oraz UKS „Junior” II Miastko. Niemal pewne jest, że nasi tenisiści zakwalifikują się do rundy finałowej – baraży o bezpośredni awans do III ligi tenisa stołowego.

Ubolewamy, że w związku z panującą pandemią oraz wprowadzonymi obostrzeniami nie możemy zaprosić kibiców na spotkania, które rozgrywamy w sali sportowej w Łupawie.

Przypominam, że zespół naszych tenisistów w sezonie 2020/2021 gra w następującym składzie: Dawid Litwin, Wojciech Bujwid, Fabian Bendzmer, Adam Miśnik, Adam Brzozowski, Konrad Zawadzki, Maciej Zakryś oraz trener Bogusław Cyrny.

TENISIŚCI STOŁOWI UKS „TĘCZA” ŁUPAWA NIEPOKONANI

Miło nam poinformować o ósmej z rzędu wygranej zespołu tenisistów stołowych UKS „Tęcza” Łupawa. W sali sportowej Szkoły Podstawowej w Łupawie gościliśmy zespół LKS „Granit” Koczała. Nasz zespół odniósł zwycięstwo 10:2. Do rozegrania zostały nam jeszcze 2 spotkania. Czekają nas wyjazdy do klubów tenisa stołowego w Miastku i Czarnem.

ZNAKOMITA FORMA TENISISTÓW Z ŁUPAWY – DZIEWIĄTE ZWYCIĘSTWO Z RZĘDU

Po raz dziewiąty zespół tenisistów stołowych UKS „Tęcza” Łupawa zwyciężył w rozgrywkach IV ligi tenisa stołowego w województwie pomorskim. W dniu 10 marca 2021 r. graliśmy na wyjeździe z zespołem Czarneńskiego Stowarzyszenia Tenisowego „Czarne”. Wysokie umiejętności i bardzo dobra forma tenisistów z gminy Potęgowo pozwoliła na wysoką wygraną z dobrze grającym przeciwnikiem. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Zespół UKS „Tęcza” Łupawa wystąpił w następującym składzie: Dawid Litwin, Fabian Bendzmer, Wojciech Bujwid, Adam Miśnik, Adam Brzozowski oraz trener Bogusław Cyrny. Niebawem przed nami baraże o wejście do III ligi tenisa stołowego mężczyzn.

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył Maciej Zakryś, który jest znakomitym zawodnikiem i posiada bardzo wysokie umiejętności gry w tenisa stołowego. Grał między innymi w klubach w Szwajcarii i we Francji.

Bogusław Cyrny